Neděle , 23. 06. 2024

Zdeňka

Blíží se Vánoce, co technologického dostaneme pod stromeček?

Máte také ve svém okolí nadšence do moderních technologií? Určitě je dobré jim vybrat dárek na míru. Co letos ze světa technologií nejvíc letí a je vhodné jako dárek pod stromeček?

Rozvoj technologií nabízí širokou škálu zajímavých dárků, které by potěšily nadšence do moderních technologií. Zde jsou některé populární možnosti:

1. Chytré reproduktory a streamovací zařízení:

Například reproduktory s hlasovými asistenty jako je Amazon Echo nebo Google Nest, které umožňují streamování hudby, získávání informací a ovládání chytrých zařízení v domácnosti.

2. Chytré hodinky a fitness náramky:

Apple Watch, Fitbit, nebo Garmin nabízejí širokou škálu chytrých hodinek a fitness náramků, které sledují zdravotní údaje, fyzickou aktivitu a mnoho dalšího.

3. Herní konzole a hry:

PlayStation 5, Xbox Series X/S jsou nové herní konzole, které nabízejí vysoký výkon a široký výběr her pro hráče.

4. Virtuální realita (VR):

Zařízení jako Oculus Quest 2 nebo PlayStation VR poskytují poutavý zážitek virtuální reality, který je oblíbeným dárkem pro milovníky technologií.

5. Chytrá domácnost a IoT zařízení:

Nabídku chytrých zařízení pro domácnost lze rozšířit o různé prvky chytré domácnosti, jako jsou chytré žárovky, termostaty, či kamerové systémy pro zabezpečení.

6. Notebooky a tablety:

Nové modely notebooků, jako MacBook Air nebo různé tablety nabízejí vysoký výkon, mobilnost a široké možnosti využití.

Tyto dárky mohou být skvělým přírůstkem pod vánoční stromeček pro ty, kteří milují technologie a moderní zařízení. Doporučuji při výběru dárku zvážit zájmy a potřeby obdarované osoby, abyste našli to správné zařízení či technologický doplněk, který jim udělá největší radost.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ať už budete chtít instalovat nová Windows 7 na HTPC, nebo na svůj klasický počítač, může se vám hodit následující postup. Instalace z USB je nyní mimořádně snadná.

Po myši, chladicí podložce a sluchátkách nám v zásilkovně „přistály“ herní stereo reproduktory, které umí různé „cool“ věci. Hlavně nabídnou bezdrátové připojení pomocí Bluetooth 5.0 a manuální regulaci hlasitosti a basů. Sluchátka Argon 600 nás po zvukové stránce oslovila, bude tomu tak i u reproduktorů?

Nepřehlédněte

Po nejlevnějším modelu Vega se nám na stůl i do rukou dostala poměrně nová kamera značky Niceboy, která cílí na opačné spektrum zákazníků, mainstreamová Vega 5 Pop s dotykovým displejem. Stejně jako vy, položili jsme si otázku, zda má taková obrazovka u akční kamery vlastně smysl.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek