Čtvrtek , 29. 02. 2024

Horymír

Blíží se Vánoce, co technologického dostaneme pod stromeček?

Máte také ve svém okolí nadšence do moderních technologií? Určitě je dobré jim vybrat dárek na míru. Co letos ze světa technologií nejvíc letí a je vhodné jako dárek pod stromeček?

Rozvoj technologií nabízí širokou škálu zajímavých dárků, které by potěšily nadšence do moderních technologií. Zde jsou některé populární možnosti:

1. Chytré reproduktory a streamovací zařízení:

Například reproduktory s hlasovými asistenty jako je Amazon Echo nebo Google Nest, které umožňují streamování hudby, získávání informací a ovládání chytrých zařízení v domácnosti.

2. Chytré hodinky a fitness náramky:

Apple Watch, Fitbit, nebo Garmin nabízejí širokou škálu chytrých hodinek a fitness náramků, které sledují zdravotní údaje, fyzickou aktivitu a mnoho dalšího.

3. Herní konzole a hry:

PlayStation 5, Xbox Series X/S jsou nové herní konzole, které nabízejí vysoký výkon a široký výběr her pro hráče.

4. Virtuální realita (VR):

Zařízení jako Oculus Quest 2 nebo PlayStation VR poskytují poutavý zážitek virtuální reality, který je oblíbeným dárkem pro milovníky technologií.

5. Chytrá domácnost a IoT zařízení:

Nabídku chytrých zařízení pro domácnost lze rozšířit o různé prvky chytré domácnosti, jako jsou chytré žárovky, termostaty, či kamerové systémy pro zabezpečení.

6. Notebooky a tablety:

Nové modely notebooků, jako MacBook Air nebo různé tablety nabízejí vysoký výkon, mobilnost a široké možnosti využití.

Tyto dárky mohou být skvělým přírůstkem pod vánoční stromeček pro ty, kteří milují technologie a moderní zařízení. Doporučuji při výběru dárku zvážit zájmy a potřeby obdarované osoby, abyste našli to správné zařízení či technologický doplněk, který jim udělá největší radost.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)
Tisk na barevných inkoustových tiskárnách už dávno nemusí patřit k těm nejdražším. Naopak, díky nádržím na inkoust, který se jednou za čas jednoduše dotankuje, jde o tisk velmi levný. Srovnatelný s tiskem laserovým. Jak si vedla v našem testu tiskárna Epson L3060? A zmíníme se i o konkurenční rivalce Brother DCP-T500W.
Niceboy voděodolné reproduktory umí, o tom jsme se již několikrát přesvědčili (např. první Raze nebo Raze 2 Twins). Dnes rozbalíme novinku Raze 4 Origin, která chce kromě krytí IP67 oslovit také výkonem 20 W a výdrží kolem 20 hodin a FM rádiem s integrovanou anténou. Nic z toho nezní špatně, tak uvidíme v recenzi.

Nepřehlédněte

Sluchátka Genesis Oxygen 400 jsou vcelku netradičně mezi herními periferiemi v provedení do uší, tedy tzv. „špunty“. Přes to, aby mohla být herní, nabízí možnost připojit mikrofon. Vedle toho nás při vcelku nízké ceně překvapila bohatá výbava.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek