Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

EU3C PartyShot HD720: První HD kamera pro každého!

24. 01. 2008

Dostala se nám do redakční schránky tisková zpráva, oznamující na první pohled velice zajímavou HD kamerku na SD karty od EU3C. Ta ukládá video v rozlišení 1280×720 bodů, tedy v 720p, a používá progresivní kodek H.264. Produkt bude zajímavý především rozměry a hlavně cenou. Přečtěte si plné znění tiskovky…

Společnost EU3C představuje PartyShot HD720, první High Definition videokameru, kterou si může dovolit každý. Kapesní kamera snímá video v rozlišení 1280×720 při 30 snímcích za sekundu (standard 720p) a záznam ukládá ve formátu MPEG-4 na paměťovou kartu. Podporovány jsou karty SD a SDHC až do kapacity 8GB. Video je komprimováno vysoce kvalitním kodekem H.264. Kameru lze přímo připojit k HD Ready plasmě nebo LCD TV a okamžitě přehrávat natočené záznamy.

PartyShot HD720 dále nabízí 5Mpix fotoaparát (interpolovaně až 8MPix) s vysokou kvalitou obrazu a digitální hlasový záznamník. Optika je fixní se dvěma ohniskovými vzdálenostmi (makro, krajina), k dispozici je 2x digitální přiblížení. Přístroji nechybí přísvit dvěma vysocesvítivými LED diodami pro snímání ve tmě. Díky duálnímu napájení Li-Ion akumulátorem nebo 4xAAA bateriemi je možné vzít kameru na cesty i do míst bez zdroje elektrické energie.

Bohaté příslušenství obsahuje pouzdro, plnou sadu kabelů (AV, komponentní HD, USB), stolní nabíječku a instalační CD s programy pro úpravu videa. Kapesní HD kamera EU3C PartyShot HD720 bude v prodeji od února 2008 v cenové relaci kolem 5.000 Kč s DPH. Já jen dodám za digilidi, že tuto novinku budeme mít brzy také v testu. Tento rok bude patřit čím dál dostupnějšímu HD videu ve všech směrech!:)

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?
Pro dnešní recenzi, či spíše preview, jsme konkrétně zvolili prostřední variantu powerbanky značky Lamax s kapacitou 15 000 mAh (existují ještě 10 000 mAh a 20 000 mAh). Prostě zlatou střední cestu jako optimální volbu pro náročnějšího kupce, který nechce neustále řešit dobíjení záložního zdroje pro svůj mobilní telefon a popř. jej využije pro tablet i úsporný notebook s USB-C napájením.
Tisk na barevných inkoustových tiskárnách už dávno nemusí patřit k těm nejdražším. Naopak, díky nádržím na inkoust, který se jednou za čas jednoduše dotankuje, jde o tisk velmi levný. Srovnatelný s tiskem laserovým. Jak si vedla v našem testu tiskárna Epson L3060? A zmíníme se i o konkurenční rivalce Brother DCP-T500W.
Aktualizováno o fotky dodaného štítu! Nedostatek ochranných pomůcek se stal v boji s nákazou Covidem-19 celosvětovým  problémem. Jejich absence přímo ohrožuje ty, kteří za nás bojují v první linii. Zdravotníci, policisté, hasiči a mnoho dalších, kteří přicházejí do styku s nákazou každý den, nemají dostatek vybavení, které by je dokázalo ochránit. To jsme se rozhodli změnit.

Nepřehlédněte

AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek