Neděle , 04. 06. 2023

Dalibor

EU3C PartyShot HD720: První HD kamera pro každého!

24. 01. 2008

Dostala se nám do redakční schránky tisková zpráva, oznamující na první pohled velice zajímavou HD kamerku na SD karty od EU3C. Ta ukládá video v rozlišení 1280×720 bodů, tedy v 720p, a používá progresivní kodek H.264. Produkt bude zajímavý především rozměry a hlavně cenou. Přečtěte si plné znění tiskovky…

Společnost EU3C představuje PartyShot HD720, první High Definition videokameru, kterou si může dovolit každý. Kapesní kamera snímá video v rozlišení 1280×720 při 30 snímcích za sekundu (standard 720p) a záznam ukládá ve formátu MPEG-4 na paměťovou kartu. Podporovány jsou karty SD a SDHC až do kapacity 8GB. Video je komprimováno vysoce kvalitním kodekem H.264. Kameru lze přímo připojit k HD Ready plasmě nebo LCD TV a okamžitě přehrávat natočené záznamy.

PartyShot HD720 dále nabízí 5Mpix fotoaparát (interpolovaně až 8MPix) s vysokou kvalitou obrazu a digitální hlasový záznamník. Optika je fixní se dvěma ohniskovými vzdálenostmi (makro, krajina), k dispozici je 2x digitální přiblížení. Přístroji nechybí přísvit dvěma vysocesvítivými LED diodami pro snímání ve tmě. Díky duálnímu napájení Li-Ion akumulátorem nebo 4xAAA bateriemi je možné vzít kameru na cesty i do míst bez zdroje elektrické energie.

Bohaté příslušenství obsahuje pouzdro, plnou sadu kabelů (AV, komponentní HD, USB), stolní nabíječku a instalační CD s programy pro úpravu videa. Kapesní HD kamera EU3C PartyShot HD720 bude v prodeji od února 2008 v cenové relaci kolem 5.000 Kč s DPH. Já jen dodám za digilidi, že tuto novinku budeme mít brzy také v testu. Tento rok bude patřit čím dál dostupnějšímu HD videu ve všech směrech!:)

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek