Sobota , 10. 06. 2023

Gita

Roční resumé DIGIlidí: milion zhlédnutí a jdeme dále

03. 03. 2008

Webový magazín DIGIlidi má za sebou první rok působení. Byl pravděpodobně prvním v ČR, který se oblastí elektroniky a domácího kina začal pravidelně a plnohodnotně zabývat. Je na čase shrnout, co jsme za rok stihli. A to, co jsme nestihli, vám slíbíme do dalšího roku.

Těší nás, že nás čtete. Čísla ukazují, že jsme čtenější, než většina tištěných časopisů ze stejné oblasti. Přitom rozsah a zaměření DIGIlidí se snažíme uzpůsobit právě tomu, co vás zajímá. A jak víme, v tomto mnohé tuzemské časopisy zaostávají. Nesrovnatelná je i míra informací, které do článků dáváme. Jsme rádi, že za rok jsme registrovali okolo 1 milionu zobrazení a 363 tisíc návštěv (UIP).


Počty zhlédnutí podle monitoringu na serveru TOPlist.cz

Samostatnou kapitolou je technologické zázemí – v tomto případě redakční systém, který při čtení článků a diskusí vidíte. V poslední době jsme například zprovoznili možnost odebírat reakce na články nebo diskuse e-mailem. Tuto funkci mohou využívat zaregistrovaní uživatelé zdarma. Z dalších novinek zmiňme podporu systému OpenID, který v celosvětovém měřítku zastupuje jednotný přihlašovací systém napříč tisíci různými weby. Postačí vám na ně jen jedno jméno a heslo!

Pravidelní a pozorní čtenáři jistě zaregistrovali, že kromě jednoduchých diskusí přímo v systému magazínu, lze využít i pokročilý diskusní systém na adrese forum.digilidi.cz. Ten je prozatím ve fázi testování, ale v dohledné době bude dále propojen s magazínem. Budeme rádi, když si nové fórum oblíbíte a uznáte jej užitečným.

Bez kvalitního obsahu nemá cenu udržovat žádný web. Také proto se snažíme získat nové autory. Byť se v posledních týdnech podařilo domluvit s několika zkušenými zájemci, i nadále jsme otevřeni vašim nabídkám. Chuti podělit se s ostatními o zkušenosti s elektronikou a digitálními technologiemi. Máme pro vás připraven autorský honorář a oproti konkurenčním webům necenzurujeme kritiku výrobků.

K TÉMATU  Blu ray disk levnější než DVD – jak kde a jak pro koho

Máte-li jakýkoli námět, či konstruktivní kritiku, neváhejte ji uvést v diskusi dole pod článkem.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tradiční americká firma Motorola se v roce 2011 rozdělila na dvě části. Divizi, která má na starost vývoj a výrobu mobilních zařízení (Motorola Mobility) v roce 2014 koupila firma Lenovo. Nyní, po cca 2 letech reorganizace, přichází na český trh značka Moto.

Do kompletace portfolia akčních kamer od Niceboy nám chyběl poslední a nejnovější model mířící na nenáročného zákazníka, klidně dítě či teenagera, který touží ovládat ji přes mobilní telefon. Niceboy obohatil svůj základní typ VEGA o podporu Wi-Fi právě pro účel komunikace s majitelem a jeho telefonem. My vám model VEGA wifi nyní představíme.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Nepřehlédněte

Dalším zástupcem herních periferií značky Genesis, kterého vám představíme, je vrcholný model sluchátek Neon 750 RGB. Ty mají tradičně velmi bohatou výbavu včetně obalu pro přenos. Zaujmout chtějí mimo jiné aktivním osvětlením, které je přímo nabíjeno USB portem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek