Neděle , 03. 12. 2023

Svatoslav

Roční resumé DIGIlidí: milion zhlédnutí a jdeme dále

03. 03. 2008

Webový magazín DIGIlidi má za sebou první rok působení. Byl pravděpodobně prvním v ČR, který se oblastí elektroniky a domácího kina začal pravidelně a plnohodnotně zabývat. Je na čase shrnout, co jsme za rok stihli. A to, co jsme nestihli, vám slíbíme do dalšího roku.

Těší nás, že nás čtete. Čísla ukazují, že jsme čtenější, než většina tištěných časopisů ze stejné oblasti. Přitom rozsah a zaměření DIGIlidí se snažíme uzpůsobit právě tomu, co vás zajímá. A jak víme, v tomto mnohé tuzemské časopisy zaostávají. Nesrovnatelná je i míra informací, které do článků dáváme. Jsme rádi, že za rok jsme registrovali okolo 1 milionu zobrazení a 363 tisíc návštěv (UIP).


Počty zhlédnutí podle monitoringu na serveru TOPlist.cz

Samostatnou kapitolou je technologické zázemí – v tomto případě redakční systém, který při čtení článků a diskusí vidíte. V poslední době jsme například zprovoznili možnost odebírat reakce na články nebo diskuse e-mailem. Tuto funkci mohou využívat zaregistrovaní uživatelé zdarma. Z dalších novinek zmiňme podporu systému OpenID, který v celosvětovém měřítku zastupuje jednotný přihlašovací systém napříč tisíci různými weby. Postačí vám na ně jen jedno jméno a heslo!

Pravidelní a pozorní čtenáři jistě zaregistrovali, že kromě jednoduchých diskusí přímo v systému magazínu, lze využít i pokročilý diskusní systém na adrese forum.digilidi.cz. Ten je prozatím ve fázi testování, ale v dohledné době bude dále propojen s magazínem. Budeme rádi, když si nové fórum oblíbíte a uznáte jej užitečným.

Bez kvalitního obsahu nemá cenu udržovat žádný web. Také proto se snažíme získat nové autory. Byť se v posledních týdnech podařilo domluvit s několika zkušenými zájemci, i nadále jsme otevřeni vašim nabídkám. Chuti podělit se s ostatními o zkušenosti s elektronikou a digitálními technologiemi. Máme pro vás připraven autorský honorář a oproti konkurenčním webům necenzurujeme kritiku výrobků.

K TÉMATU  Dobrý základ: Recenze MP3 Emgeton X1 Cult 1GB

Máte-li jakýkoli námět, či konstruktivní kritiku, neváhejte ji uvést v diskusi dole pod článkem.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nepřehlédněte

Tato věc patří do trochu jiného soudku, než běžně testujeme. Značka TrueLife patří do portfolia české společnosti elem6, které čítá také značku Lamax. Zaměřuje se na elektroniku určenou k péči o zdraví či tělo jako elektrické kartáčky, chytré váhy či teploměry, tlakoměry. S jednou takovou novinkou vás zkusíme v rychlosti seznámit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek