Čtvrtek , 30. 05. 2024

Maxim

Roční resumé DIGIlidí: milion zhlédnutí a jdeme dále

03. 03. 2008

Webový magazín DIGIlidi má za sebou první rok působení. Byl pravděpodobně prvním v ČR, který se oblastí elektroniky a domácího kina začal pravidelně a plnohodnotně zabývat. Je na čase shrnout, co jsme za rok stihli. A to, co jsme nestihli, vám slíbíme do dalšího roku.

Těší nás, že nás čtete. Čísla ukazují, že jsme čtenější, než většina tištěných časopisů ze stejné oblasti. Přitom rozsah a zaměření DIGIlidí se snažíme uzpůsobit právě tomu, co vás zajímá. A jak víme, v tomto mnohé tuzemské časopisy zaostávají. Nesrovnatelná je i míra informací, které do článků dáváme. Jsme rádi, že za rok jsme registrovali okolo 1 milionu zobrazení a 363 tisíc návštěv (UIP).


Počty zhlédnutí podle monitoringu na serveru TOPlist.cz

Samostatnou kapitolou je technologické zázemí – v tomto případě redakční systém, který při čtení článků a diskusí vidíte. V poslední době jsme například zprovoznili možnost odebírat reakce na články nebo diskuse e-mailem. Tuto funkci mohou využívat zaregistrovaní uživatelé zdarma. Z dalších novinek zmiňme podporu systému OpenID, který v celosvětovém měřítku zastupuje jednotný přihlašovací systém napříč tisíci různými weby. Postačí vám na ně jen jedno jméno a heslo!

Pravidelní a pozorní čtenáři jistě zaregistrovali, že kromě jednoduchých diskusí přímo v systému magazínu, lze využít i pokročilý diskusní systém na adrese forum.digilidi.cz. Ten je prozatím ve fázi testování, ale v dohledné době bude dále propojen s magazínem. Budeme rádi, když si nové fórum oblíbíte a uznáte jej užitečným.

Bez kvalitního obsahu nemá cenu udržovat žádný web. Také proto se snažíme získat nové autory. Byť se v posledních týdnech podařilo domluvit s několika zkušenými zájemci, i nadále jsme otevřeni vašim nabídkám. Chuti podělit se s ostatními o zkušenosti s elektronikou a digitálními technologiemi. Máme pro vás připraven autorský honorář a oproti konkurenčním webům necenzurujeme kritiku výrobků.

K TÉMATU  Recenze USB flash disků: Velký a rychlý versus miniaturní a pomalý

Máte-li jakýkoli námět, či konstruktivní kritiku, neváhejte ji uvést v diskusi dole pod článkem.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Umax 12Wg Tab zasvěceným více či méně připomene zařízení od Microsoftu, tedy 2 v 1 jménem Surface. Tedy tablet spolupracující s klávesnicí, se kterou není vyloženě napevno spojen kloubem, proto potřebuje svůj stojánek...
Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.
Dalším z videí z rozbalování budou multiplatformní sluchátka, která můžete používat s konzolemi PS4, Xbox One, Nintendo Switch, stolním počítačem a také nejnovějšími notebooky i telefony, od polské herní značky Genesis (založené roku 2013). Nabízí tkaninou chráněný audio kabel, zásuvný mikrofon a masivní náušníky, slibující dobrý zvuk...

Nepřehlédněte

Nejsem fanoušek sluchátek v uších, nerad ztrácím kontrolu, přijít o sluch například na ulici vidím jako nechtěnou věc. Jako fanouška nových technologií mě naopak lákalo vyzkoušet sluchátka HIVE pods, přinášející budoucnost do současnosti. Čítají dva špunty s vlastní baterií a příjmem, dokonce nepotřebují kabel ani pro komunikaci mezi sebou.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek