Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Roční resumé DIGIlidí: milion zhlédnutí a jdeme dále

03. 03. 2008

Webový magazín DIGIlidi má za sebou první rok působení. Byl pravděpodobně prvním v ČR, který se oblastí elektroniky a domácího kina začal pravidelně a plnohodnotně zabývat. Je na čase shrnout, co jsme za rok stihli. A to, co jsme nestihli, vám slíbíme do dalšího roku.

Těší nás, že nás čtete. Čísla ukazují, že jsme čtenější, než většina tištěných časopisů ze stejné oblasti. Přitom rozsah a zaměření DIGIlidí se snažíme uzpůsobit právě tomu, co vás zajímá. A jak víme, v tomto mnohé tuzemské časopisy zaostávají. Nesrovnatelná je i míra informací, které do článků dáváme. Jsme rádi, že za rok jsme registrovali okolo 1 milionu zobrazení a 363 tisíc návštěv (UIP).


Počty zhlédnutí podle monitoringu na serveru TOPlist.cz

Samostatnou kapitolou je technologické zázemí – v tomto případě redakční systém, který při čtení článků a diskusí vidíte. V poslední době jsme například zprovoznili možnost odebírat reakce na články nebo diskuse e-mailem. Tuto funkci mohou využívat zaregistrovaní uživatelé zdarma. Z dalších novinek zmiňme podporu systému OpenID, který v celosvětovém měřítku zastupuje jednotný přihlašovací systém napříč tisíci různými weby. Postačí vám na ně jen jedno jméno a heslo!

Pravidelní a pozorní čtenáři jistě zaregistrovali, že kromě jednoduchých diskusí přímo v systému magazínu, lze využít i pokročilý diskusní systém na adrese forum.digilidi.cz. Ten je prozatím ve fázi testování, ale v dohledné době bude dále propojen s magazínem. Budeme rádi, když si nové fórum oblíbíte a uznáte jej užitečným.

Bez kvalitního obsahu nemá cenu udržovat žádný web. Také proto se snažíme získat nové autory. Byť se v posledních týdnech podařilo domluvit s několika zkušenými zájemci, i nadále jsme otevřeni vašim nabídkám. Chuti podělit se s ostatními o zkušenosti s elektronikou a digitálními technologiemi. Máme pro vás připraven autorský honorář a oproti konkurenčním webům necenzurujeme kritiku výrobků.

K TÉMATU  Recenze kamery TP-Link NC220 – osobní strážce

Máte-li jakýkoli námět, či konstruktivní kritiku, neváhejte ji uvést v diskusi dole pod článkem.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

K myšlence otestovat TrekStor SurfTab twin 11.6 nás přivedly dvě skutečnosti, v poslední době jej lze na internetu zakoupit za velmi atraktivní cenu a uživatelské recenze tohoto notebooku německé značky vyznívají velmi rozporuplně. Proč ale, když za dané peníze nabízí vcelku atraktivní konfiguraci jako displej s vysokým rozlišením, osvědčený procesor Intel Atom x5 či dostatek USB portů? Kde je zakopán pes?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek