Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Prázdninová soutěž s HPmartket o tři stylové batohy HP Select 75

23. 06. 2014

23. 06. 2014

Aktualizováno: Vážení čtenáři, soutěž skončila. Díky spolupráci s internetovým obchodem HPmarket se hrálo celkem o tři stylové batohy HP Select 75 v hodnotě 990 Kč. Známe výherce!

HP Select 75 s povrchem odolným proti vodě ochrání veci před deštěm a sněhem. Polstrovaná spodní část zmírňuje následky dopadů a otřesů. Má 11 kapes včetně oddělené kapsy pro notebook, přehledný organizační panel, popruhy a dvojice vnějších postranních kapes. Tato bílá zůstane čistá a jasná. Má speciální ochrannou vrstvu proti nečistotám, která jej chrání před vznikem skvrn.

Opět jsme si pro Vás připravili několik otázek:

  • V jakých barvách se vyrábí HP Pavilion x360? V červené a stříbrné (šedé).
  • Který z notebooků HP 250 G2 / 255 G2 využívá procesorů AMD, který Intel? HP 250 G2 používá Intel, HP 255 G2 platformu AMD.
  • Jakého výkonu dosahuje Pavilion x360 v testu 3DMark – IceStorm? 21 012
  • Jak se jmenuje pokročilé řešení zálohy dat a obnovy poškozeného operačního systému, které na své notebooky instaluje společnost HP? HP Recovery Manager
  • Kde v ČR se vyrábí počítače značky HP? V továrnách Foxconn v Pardubicích či Kutné Hoře.

Správné odpovědi jste mohli najít v recenzi notebooku HP Pavilion x360 a testu HP 250 G2 vs. 255 G2.

Výherci jsou:

  • Martin K. – …@gmail.com
  • Roman R. – …@seznam.cz
  • Barbora V. – …@centrum.cz

Gratulujeme!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.
Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...
Na myšlenku vyzkoušet si výkonnou víceportovou USB nabíječku mě přivedly dvě skutečnosti, na stole se i začaly množit věci, čekající na nabití, a koupě hybridního tabletu s Atomem, který je nabíjen prostřednictvím USB. Hledal jsem alternativu k přehřívající se 2A nabíječce dodané s počítačem.
Vega je jednou z nejjasnějších hvězd na našem nebi. Dokáže však základní model značky Niceboy zazářit v recenzi? Zaujal nás hlavně nízkou cenou 990 Kč, která z ní činí nejlevnější akční kameru, jakou jsme měli v redakci k testování. Papírově neslibuje zázraky, ale papír je jedna věc, nás zajímala realita.
Když jsme recenzovali LED lampu od Lamaxu dříve, musíme uznat, že jsme se nemohli zbavit dojmu, že zde převážila touha po designu nad funkčností. EasyLight1 je v tomto ohledu jiná, pracovní stůl osvítí perfektně a zvládne toho víc.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek