Neděle , 04. 06. 2023

Dalibor

Prázdninová soutěž s HPmartket o tři stylové batohy HP Select 75

23. 06. 2014

23. 06. 2014

Aktualizováno: Vážení čtenáři, soutěž skončila. Díky spolupráci s internetovým obchodem HPmarket se hrálo celkem o tři stylové batohy HP Select 75 v hodnotě 990 Kč. Známe výherce!

HP Select 75 s povrchem odolným proti vodě ochrání veci před deštěm a sněhem. Polstrovaná spodní část zmírňuje následky dopadů a otřesů. Má 11 kapes včetně oddělené kapsy pro notebook, přehledný organizační panel, popruhy a dvojice vnějších postranních kapes. Tato bílá zůstane čistá a jasná. Má speciální ochrannou vrstvu proti nečistotám, která jej chrání před vznikem skvrn.

Opět jsme si pro Vás připravili několik otázek:

  • V jakých barvách se vyrábí HP Pavilion x360? V červené a stříbrné (šedé).
  • Který z notebooků HP 250 G2 / 255 G2 využívá procesorů AMD, který Intel? HP 250 G2 používá Intel, HP 255 G2 platformu AMD.
  • Jakého výkonu dosahuje Pavilion x360 v testu 3DMark – IceStorm? 21 012
  • Jak se jmenuje pokročilé řešení zálohy dat a obnovy poškozeného operačního systému, které na své notebooky instaluje společnost HP? HP Recovery Manager
  • Kde v ČR se vyrábí počítače značky HP? V továrnách Foxconn v Pardubicích či Kutné Hoře.

Správné odpovědi jste mohli najít v recenzi notebooku HP Pavilion x360 a testu HP 250 G2 vs. 255 G2.

Výherci jsou:

  • Martin K. – …@gmail.com
  • Roman R. – …@seznam.cz
  • Barbora V. – …@centrum.cz

Gratulujeme!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud však nepřichází, přestaň čekat dál... Nabízí se parafráze populární písničky, která by mohla pokračovat v duchu, že stačí střídavý, střídavý elektrický proud a do něj připojit TP-Link TL-WA855RE. Samozřejmě to chce také tu Wi-Fi, ale kdo by se zabýval takovými drobnostmi?

Do kompletace portfolia akčních kamer od Niceboy nám chyběl poslední a nejnovější model mířící na nenáročného zákazníka, klidně dítě či teenagera, který touží ovládat ji přes mobilní telefon. Niceboy obohatil svůj základní typ VEGA o podporu Wi-Fi právě pro účel komunikace s majitelem a jeho telefonem. My vám model VEGA wifi nyní představíme.
Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek