Pondělí , 15. 04. 2024

Anastázie

Chcete prostorový zvuk? Dopřejí ho sluchátka Bose QuietComfort Ultra

18. 08. 2023

18. 08. 2023

Prostorový zvuk je u sluchátek velmi žádaný. Rozdíl mezi lacinými sluchátky a nejlepšími sluchátky na trhu je nesrovnatelný. Jestliže vám záleží na co nejlepším zážitku z hudby, sledování filmů nebo hraní her, měla by vás zajímat připravovaná sluchátka Bose, QuietComfort Ultras. Vypadají docela elegantně a kombinují designové prvky z posledních modelů společnosti s prémiovějším celkovým stylem.

Řada vychytaných funkcí

Fotografie potvrzují, že tato sluchátka bude možné sklopit a kromě jiných fyzických tlačítek budou obsahovat nový kapacitní posuvník hlasitosti. To je tenká čára vyčnívající ze strany jednoho ze sluchátek. Na předchozím modelu sluchátek Noise Canceling Headphones 700 jste museli pro hlasitost přejet prstem nahoru nebo dolů po pravém sluchátku, ale nyní je pro to vyhrazené místo, které by si uživatelé měli snadněji zapamatovat – s menším rizikem náhodného stisknutí nebo chybných gest.

Bose vstupuje se sluchátky QuietComfort Ultra do oblasti prostorového zvuku: budou obsahovat nový režim Immersive Audio, který dokáže „vylepšit a přidat hloubku vašemu obsahu“. Pohlcující zvuk bude mít dvě možnosti, nehybný a pohybový, přičemž druhý z nich je optimalizován pro „když se pohybujete“.

Půjde o samostatný, třetí režim, který se připojí k obvyklým režimům Bose Quiet (potlačení hluku) a Aware (průhlednost). Stejně jako ostatní nedávná sluchátka Bose bude režim průhlednosti QC Ultras obsahovat funkci „ActiveSense“, která automaticky zesiluje nebo snižuje aktivní potlačení hluku na základě vašeho aktuálního prostředí.

Sluchátka QuietComfort Ultra se dodávají v látkovém, oválném přenosném pouzdře. Součástí balení bude standardní nabíjecí kabel USB-C-na-USB-A a adaptér pro sluchátka 2,5 mm až 3,5 mm pro kabelový poslech. Budou konečně umět USB-C audio? Doufejme, že ano, ale tato odpověď zatím není jasná. Sluchátka se po sundání z uší údajně automaticky pozastaví a po opětovném nasazení se obnoví přehrávání.

K TÉMATU  Recenze Pipo W4 – atomový stroj s Windows „za pár“

QuietComfort Ultras mají také certifikaci Snapdragon Sound, což potenciálně otevírá dveře ke kvalitnějším kodekům Bluetooth (při použití s telefony Android) a výkonu s nižší latencí při hraní.

Pro další specifika o sluchátkách QuietComfort Ultra, jako je výdrž baterie nebo upgrady na kvalitu zvuku a potlačení hluku, si budete muset počkat na jejich úplné oznámení. Podle určitých zdrojů jsou ale velmi pohodlná pro nošení. Když už nic jiného, Bose je obvykle velmi spolehlivý, pokud jde o pohodlí. Určitě je v tomto příběhu více, aby tato nová sluchátka získala přezdívku „Ultra“ a pravděpodobně bude i velmi vysoká cena, která odpovídá této značce.

Foto: Theverge.com, Youtube screenshots – youtube.com/watch?v=_ufXRj3Op_k

Zdroje článku:
sdílet
tisknout
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sluchátka Niceboy nejsou pro naše čtenáře žádnou novinkou, za poslední dobu jsme se mohli seznámit s HIVE podsie či HIVE bones. Dnes recenzovaným sluchátkům se nevíce blíží HIVE XL. HIVE 2 joy vás nebudou stát tolik peněz, jsou horší nebo nikoliv?
Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek