Sobota , 22. 06. 2024

Pavla

HONOR Magic V2 je nejtenčím a nejlehčím skládacím telefonem na světě

21. 01. 2024

21. 01. 2024

Společnost HONOR Malaysia připravila půdu pro vzrušující rok 2024 oficiálním oznámením vydání své vlajkové lodi, HONOR Magic V2. HONOR Magic V2, který získal značnou pozornost od svého úspěšného uvedení v Číně loni v červenci, míří do Malajsie a slibuje, že bude nejtenčím a nejlehčím dovnitř skládacím telefonem na světě. Malajci spolu s globálními technologickými nadšenci netrpělivě očekávají příchod zařízení.

Odhalení na exkluzivní mediální události

Aby vzbudila očekávání, společnost HONOR pořádala exkluzivní mediální událost, která umožnila nahlédnout do jedinečných funkcí HONOR Magic V2. V rámci demonstrace byl telefon připoután k heliovému balónu a vypuštěn do vzduchu, čímž předvedl svou pozoruhodnou beztížnost.

Nebývalá štíhlost

HONOR Magic V2 se může pochlubit bezkonkurenční štíhlostí, s tloušťkou pod 1 cm ve složeném stavu, což nastavuje nový standard pro design smartphonů.

Měří pouhých 9,9 mm ve složeném stavu a pouhých 4,7 mm v rozloženém stavu, což odpovídá tloušťce tří naskládaných kreditních karet, toto zařízení je důkazem odhodlání společnosti HONOR k inovacím. Váží pouhých 231 g, je lehčí a tenčí než jeho předchůdce.

HONOR Magic V2 je vybaven superlehkým titanovým pantem vyrobeným z letecké slitiny titanu, který zajišťuje jemnou rovnováhu mezi hmotností a pevností. Tento materiál, o 150 procent pevnější než hliníková slitina, přispívá k lehké konstrukci telefonu.

Pro zvýšení odolnosti HONOR zavádí HONOR Shield Steel v hlavním těle pantu, který tvoří 67 procent pantu. Tato patentovaná ocel, inspirovaná ocelí používanou při vrtání tunelů, zajišťuje, že pant vydrží náročné každodenní používání.

Integrace technologie integrálního lisování s drážkou a čepem zmenšuje vnitřní prostor a celkovou tloušťku, což řeší společný problém v designu skládacího telefonu. Tyto inovace umožňují HONOR Magic V2 vydržet více než 400 000 ohnutí, což zajišťuje vysoce odolné a spolehlivé zařízení s životností až deset let.

K TÉMATU  LG uvádí SATA vypalovačku GSA-H30N

HONOR Magic V2 představuje přepracovanou nosnou konstrukci závěsu, která snižuje tloušťku o 75 procent a mačká na vnitřní obrazovce o 47 procent ve srovnání s jeho předchůdcem. Nová pokročilá struktura tlumení brzdového třmenu zajišťuje hladkost a stabilitu při otevírání a zavírání, což usnadňuje praktické aplikace, jako je fotografování a konference. Komponenta micro lock, velikost zrn rýže, zabraňuje vychýlení síta a pomačkání a zajišťuje optimální výkon.

Prostor, výkon a účinnost chlazení

Navzdory tenkému designu je HONOR Magic V2 vybaven velkou 5000mAh křemíko-uhlíkovou baterií, kterou umožňuje komponenta ovladače displeje „tři v jednom“. Tento inovativní design odlišuje zařízení od revolučního skládacího telefonu.

Aby se zabránilo přehřívání procesoru, HONOR Magic V2 obsahuje HONOR Ultra-thin Bionic VC Cooling System, který udržuje optimální výkon pro dlouhodobou životnost. Zařízení obsahuje ultratenkou anténu s designem tenkým tři milimetry, díky čemuž je nejtenčí ve skládacím průmyslu.

HONOR Magic V2 se ukazuje jako nejlepší volba nové éry v odvětví chytrých telefonů a představuje skládací telefony jako inovaci, která mění hru pro budoucí generace. Díky průlomovým inovacím v designu, materiálech a funkčnosti je HONOR Magic V2 připraven zaujmout technické nadšence a předefinovat krajinu skládacích technologií.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

DigiLidi vás zve na cestu časem s naším novým článkem. Podívejte se s námi na návrat klasických technologií v moderním kabátě. Retro technologie se vracejí do hry s úžasným moderním designem. Od klasických gramofonů po ikonické fotoaparáty - objevte, jak se oblíbené technologie z minulosti stávají stylovými a funkčními kousky v dnešní digitální éře. Připravte se na vzrušující setkání s retro technologiemi, které zaujmou každého nadšence a milovníka klasiky.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek