Úterý , 05. 12. 2023

Jitka

DJI představil novou gimbal kameru Osmo Pocket 3 s otočným displejem

02. 11. 2023

02. 11. 2023

Společnost DJI představila novou kardanovou kameru Osmo Pocket 3, která je dodávána s jednopalcovým snímačem CMOS, otočnou dvoupalcovou obrazovkou a novými inteligentními nástroji AI. Osmo Pocket 3, který už je na trhu k dispozici na objednávku, dostal oproti modelu druhé generace řadu nových vylepšení. Počínaje novým jednopalcovým snímačem CMOS.

Čím tato novinka překvapí?

Tento větší snímač dokáže zachytit video v rozlišení až 4K a 120 snímcích za sekundu. Podporuje také vylepšení pro slabé osvětlení spolu s 10bitovými barevnými režimy D-Log M a 10bitovými HLG HDR.

„S Osmo Pocket 3 jsme přepracovali ruční zobrazování a nabízíme uživatelům kreativní nástroj, který kombinuje přesnost a preciznost jako nikdy předtím,“ řekl Paul Pan, Senior Product Line Manager DJI. “Těšíme se, že budeme svědky neuvěřitelných příběhů a okamžiků, které naši uživatelé zachytí s tímto pozoruhodným fotoaparátem.”

Byla vylepšena obrazovka používaná pro ovládání, nyní je k dispozici dvoupalcová dotyková OLED obrazovka pro snadné ovládání fotoaparátu. Objekty jsou sledovány pomocí nového ActiveTrack 6.0, který má několik režimů sledování, jako je Dynamické rámování a Face Auto-Detect.

DJI má mnoho dalších vylepšení pro nejnovější generaci svého kapesního gimbal fotoaparátu. Další softwarová vylepšení spoléhající na AI, možnost přecházet mezi focením na výšku a na šířku a spoustu nového příslušenství.

Nový DJI Osmo Pocket 3 je k dispozici ode dneška za cca 14 tisíc korun. K dispozici je také kreativní kombo, které obsahuje další příslušenství, jako je vysílač DJI Mic 2, rukojeť baterie a mini stativ a taška na přenášení.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jedním z dalších Umaxů, které plánujeme otestovat, bude v dubnu nebo květnu 10palcový tablet s pouzdrem v klasickém stylu. Kromě tohoto skoro kapesního počítače plánujeme i test většího brášky Umax 11Wa, dále zabrousíme opět mezi reproduktory s Niceboy Raze, něco také natočíme nejen v akci s Niceboy Vega 5 Fun, ale také v automobilu s Rollei CarDVR-318.

Nepřehlédněte

Umax 12Wg Tab zasvěceným více či méně připomene zařízení od Microsoftu, tedy 2 v 1 jménem Surface. Tedy tablet spolupracující s klávesnicí, se kterou není vyloženě napevno spojen kloubem, proto potřebuje svůj stojánek...

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek