Úterý , 21. 05. 2024

Monika

DJI představil novou gimbal kameru Osmo Pocket 3 s otočným displejem

02. 11. 2023

02. 11. 2023

Společnost DJI představila novou kardanovou kameru Osmo Pocket 3, která je dodávána s jednopalcovým snímačem CMOS, otočnou dvoupalcovou obrazovkou a novými inteligentními nástroji AI. Osmo Pocket 3, který už je na trhu k dispozici na objednávku, dostal oproti modelu druhé generace řadu nových vylepšení. Počínaje novým jednopalcovým snímačem CMOS.

Čím tato novinka překvapí?

Tento větší snímač dokáže zachytit video v rozlišení až 4K a 120 snímcích za sekundu. Podporuje také vylepšení pro slabé osvětlení spolu s 10bitovými barevnými režimy D-Log M a 10bitovými HLG HDR.

„S Osmo Pocket 3 jsme přepracovali ruční zobrazování a nabízíme uživatelům kreativní nástroj, který kombinuje přesnost a preciznost jako nikdy předtím,“ řekl Paul Pan, Senior Product Line Manager DJI. “Těšíme se, že budeme svědky neuvěřitelných příběhů a okamžiků, které naši uživatelé zachytí s tímto pozoruhodným fotoaparátem.”

Byla vylepšena obrazovka používaná pro ovládání, nyní je k dispozici dvoupalcová dotyková OLED obrazovka pro snadné ovládání fotoaparátu. Objekty jsou sledovány pomocí nového ActiveTrack 6.0, který má několik režimů sledování, jako je Dynamické rámování a Face Auto-Detect.

DJI má mnoho dalších vylepšení pro nejnovější generaci svého kapesního gimbal fotoaparátu. Další softwarová vylepšení spoléhající na AI, možnost přecházet mezi focením na výšku a na šířku a spoustu nového příslušenství.

Nový DJI Osmo Pocket 3 je k dispozici ode dneška za cca 14 tisíc korun. K dispozici je také kreativní kombo, které obsahuje další příslušenství, jako je vysílač DJI Mic 2, rukojeť baterie a mini stativ a taška na přenášení.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

VisionBook 11Wa v nás vzbudil nemalá očekávání, jak si Umax zvládne poradit nejen s výkonnějším a také energeticky náročnějším Celeronem (oproti Atomu) v šasi tabletu, kde ještě udělal místo na M.2 disk a zadní kameru. Jak to celé ladí, když přidali i operační paměť? Odpovězme v recenzi.
Odolné věci máme rádi, rádi je vždy potrápíme a ještě více nás těší, když přežijí a lze napsat, že výrobce nelže a výrobek je opravdu kvalitní. Podobně tomu bude u testovaného disku HD830, který nás zaujal již asi před rokem na prezentaci společnosti AData. Doba evidentně dozrála a těžký kovový kvádřík dorazil i k nám do redakce…
První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.
Plánování společenských událostí, veletrhů nebo prodejních akcí může být náročný úkol. Každý organizátor hledá ten správný prvek, který udělá z události nezapomenutelný zážitek. Přenosné party stany, známé také jako reklamní nebo prodejní stánky, jsou tímto prvkem, který přidává do každé akce nádech jedinečnosti a pohodlí.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek