Středa , 24. 07. 2024

Kristýna

Diskuze k článku

5 komentářů

 1. Re: Jsou Windows 7 stejně dobrá jako „XPéčka“?
  Je to podle mého soudu dobrý marketingový tah. Já sám nedám na W7 x64bit dopustit. Je to vrchol systémů od Microsoftu. W8(.1), jsou už cestou z vrcholu dolů. Já měl vždy v PC, ten nejmodernější systém. S Vistou jsem si spálil prsty a W7, která byla ve skutečnosti jen jejím upgradem a ne novým systémem, jak nám nabulíkovali, ale byl to pozitivní krok. W8 je krokem zpátky! Koupit si svůj první počítač s tímto systémem, tak na počítače zanevřu, už jen kvůli systému W8, který dnes všude cpou. Zlatá W7! U těch zůstanu, dokud na nich poběží vše, co k práci na PC potřebuji. Long live Windows7. 🙂

  1. Re: Jsou Windows 7 stejně dobrá jako „XPéčka“?
   Vidíte, já mám a měl již na řadě notebooků Windows Vista Ultimate a nemůžu si na ně stěžovat, vše funguje – nikdy jsem neměl problémy s ovladači (vždy platforma Intel, jeden nový notebook s AMD APU bohužel padal, ovladače na Visty již nebyly a ani ty pro W7 nestačily, i když obvykle fungují bez problémů).

   Dokonce jsem si je nechal, i když jsem koupil notebook s Windows 7, licenci si schovávám, až když Visty nebudou mít podporu. Pokud notebook ještě poběží, protože si nedělám iluze, že nový notebook (koupil bych bez systému) už bude na Vistách běžet.

   Je to otázkou preferencí. Ale máte pravdu, že Windows 8 jsou pro dost lidí nepřehledaná, první věc, co dělám je vždy instalace Classic Shell, aby vypadaly alespoň trošku normálně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Dnes testovaným zařízením se výrobce snaží nabídnout duchovního nástupce, resp. klon, dříve uvedených zařízení typu 2 v 1 - stejně velkého VisionBooku 11Wa a menšího 10Wi-S. Od každého si bere něco, vždy vlastním způsobem. Chce být zcela novým a neokoukaným modelem v nabídce Umaxu. To se mu dozajista daří...
Sluchátka Niceboy HIVE bones využívají technologii vedení zvuku přes lícní kosti. Váš zvukovod zůstává stále otevřený, takže slyšíte zvuky okolí. Pro mne je toto nesporná výhoda, například při jízdě na kole nebo při běhání. Ten, kdo se naopak chce od okolních zvuků oprostit, tomu bychom je nedoporučovali.
Po testech sluchátek Elite a Blaze, které se ukázaly jako velmi kvalitní produkty od firmy Lamax, jsem se dostal i k „peckám“, a to taktéž bezdrátovým. Jedná se konkrétně o model Tips1, který je v nabídce špuntů od Lamaxu cenově nejdostupnější (790 Kč). Lamax vyrábí další dva modely – Pax1 (990 Kč) a Dots1 (1 690 Kč).
V moderním světě, kde první dojem může hrát velkou roli, má tisk kvalitních etiket zásadní význam. Etikety nesou nejen informace, ale i identitu vaší značky. A aby byla tato identita zachycena co nejpřesněji a nejvýrazněji, je potřebná tiskárna štítků, která spojuje technickou preciznost s kreativním potenciálem.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek