Středa , 24. 04. 2024

Jiří

Diskuze k článku

4 komentáře

 1. Re: Jsou Windows 7 stejně dobrá jako „XPéčka“?
  Je to podle mého soudu dobrý marketingový tah. Já sám nedám na W7 x64bit dopustit. Je to vrchol systémů od Microsoftu. W8(.1), jsou už cestou z vrcholu dolů. Já měl vždy v PC, ten nejmodernější systém. S Vistou jsem si spálil prsty a W7, která byla ve skutečnosti jen jejím upgradem a ne novým systémem, jak nám nabulíkovali, ale byl to pozitivní krok. W8 je krokem zpátky! Koupit si svůj první počítač s tímto systémem, tak na počítače zanevřu, už jen kvůli systému W8, který dnes všude cpou. Zlatá W7! U těch zůstanu, dokud na nich poběží vše, co k práci na PC potřebuji. Long live Windows7. 🙂

  1. Re: Jsou Windows 7 stejně dobrá jako „XPéčka“?
   Vidíte, já mám a měl již na řadě notebooků Windows Vista Ultimate a nemůžu si na ně stěžovat, vše funguje – nikdy jsem neměl problémy s ovladači (vždy platforma Intel, jeden nový notebook s AMD APU bohužel padal, ovladače na Visty již nebyly a ani ty pro W7 nestačily, i když obvykle fungují bez problémů).

   Dokonce jsem si je nechal, i když jsem koupil notebook s Windows 7, licenci si schovávám, až když Visty nebudou mít podporu. Pokud notebook ještě poběží, protože si nedělám iluze, že nový notebook (koupil bych bez systému) už bude na Vistách běžet.

   Je to otázkou preferencí. Ale máte pravdu, že Windows 8 jsou pro dost lidí nepřehledaná, první věc, co dělám je vždy instalace Classic Shell, aby vypadaly alespoň trošku normálně.

 2. I gave https://www.cornbreadhemp.com/collections/cbd-cream a prove for the first habits, and I’m amazed! They tasted distinguished and provided a intelligibility of calmness and relaxation. My emphasis melted away, and I slept well-advised too. These gummies are a game-changer an eye to me, and I enthusiastically endorse them to anyone seeking spontaneous worry liberation and think twice sleep.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nepřehlédněte

Postavili jsme proti sobě lehká, otevřená, na uších ležící sluchátka vhodná na doma i na použití venku. Konkrétně druhou generaci legendárních Sennheiser – PX100 II a zajímavý produkt švédského výrobce V-Jays. Již nyní prozraďme, že tak dramatický duel jsme tu dlouho neměli. Rozdíly jsou propastné. A to na obou stranách…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek