Intel ŇUF ŇUF To vypadá dobře. Hlavně se mi líbí to, že má rovnou „integrované“ řešení pro napájení externím „notebookovým“ adaptérem – tedy žádné další investice do „chcípajícího“ PicoPSU nebo drahého pasivního ATX zdroje. U téhle desky to tedy vypadá, že ten adaptér musí mít výstupní napětí 19V – což zas tak moc nevadí, protože to je nejběžnější napětí, ale šikovnější byla „Atomová“ deska Intel D2800MT Marshaltown – té stačil libovolný adaptér s výstupním napětím od 8 do 19V z šuplíkových zásob“: https://www-ssl.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/desktop-board-dn2800mt-innovation-brief.pdf
Re: Intel ŇUF ŇUF Ten adaptér je možná i v ceně (?). Škoda, že to dali do tak malé krabice a rozšíření je možné jen přes 1 x PCIe mini slot (Half size) anebo holt přes USB.
Jinak od napsání této zprávy se produkty s touto platformou roztrhl pytel, ceny šly dolů a je tu třeba i mikroATX deska http://zakladni-desky.heureka.cz/msi-c847ms-e33/#c430 a mnohé další. Fakt škoda, že ty větší desky nemají integrovaný zdroj pro adaptér 🙁
Po dlouhé době přinášíme unboxing video bezdrátového reproduktoru. Testovaný výrobek se však od těch v poslední době testovaných liší, Genesis Helium 300BT ARGB jsou klasickou stereo soustavou dvou reproduktorů o celkovém výkonu 24 W.
Jak může malá firma zvládnout rychlý růst a zároveň udržet vysokou kvalitu služeb? Pavel, majitel obchodu s designovým nábytkem, našel řešení v nástroji ChatGPT. Tento AI systém mu pomohl automatizovat komunikaci se zákazníky, zefektivnit marketing a úspěšně expandovat na zahraniční trhy. Pavel tak nejen zvládl nápor objednávek, ale také posunul své podnikání na novou úroveň, díky čemuž se mohl soustředit na to, co dělá nejlépe – design nábytku.
Přesvědčte se s námi, že platby na internetu nejsou nic složitého ani nebezpečného. Ať už v tuzemsku, nebo v zahraničí. Navíc vám poradíme, jak při platbách ušetřit.
Postavili jsme proti sobě lehká, otevřená, na uších ležící sluchátka vhodná na doma i na použití venku. Konkrétně druhou generaci legendárních Sennheiser – PX100 II a zajímavý produkt švédského výrobce V-Jays. Již nyní prozraďme, že tak dramatický duel jsme tu dlouho neměli. Rozdíly jsou propastné. A to na obou stranách…
Nejsem fanoušek sluchátek v uších, nerad ztrácím kontrolu, přijít o sluch například na ulici vidím jako nechtěnou věc. Jako fanouška nových technologií mě naopak lákalo vyzkoušet sluchátka HIVE pods, přinášející budoucnost do současnosti. Čítají dva špunty s vlastní baterií a příjmem, dokonce nepotřebují kabel ani pro komunikaci mezi sebou.
5 komentářů
Re: deska s Intel Celeron 847
Slušný základ s case i zdrojem přímo od Intelu: Intel NUC DCCP847DY
Intel ŇUF ŇUF
To vypadá dobře. Hlavně se mi líbí to, že má rovnou „integrované“ řešení pro napájení externím „notebookovým“ adaptérem – tedy žádné další investice do „chcípajícího“ PicoPSU nebo drahého pasivního ATX zdroje. U téhle desky to tedy vypadá, že ten adaptér musí mít výstupní napětí 19V – což zas tak moc nevadí, protože to je nejběžnější napětí, ale šikovnější byla „Atomová“ deska Intel D2800MT Marshaltown – té stačil libovolný adaptér s výstupním napětím od 8 do 19V z šuplíkových zásob“:
https://www-ssl.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/desktop-board-dn2800mt-innovation-brief.pdf
I tak je ale tohle řešení šikovnější a levnější, než deska s „klasickým“ napájením a k ní PicoPSU nebo „pasivní“ ATX zdroj:
http://www.legitreviews.com/article/2122/4/
Re: Intel ŇUF ŇUF
Ten adaptér je možná i v ceně (?). Škoda, že to dali do tak malé krabice a rozšíření je možné jen přes 1 x PCIe mini slot (Half size) anebo holt přes USB.
Jinak od napsání této zprávy se produkty s touto platformou roztrhl pytel, ceny šly dolů a je tu třeba i mikroATX deska http://zakladni-desky.heureka.cz/msi-c847ms-e33/#c430 a mnohé další. Fakt škoda, že ty větší desky nemají integrovaný zdroj pro adaptér 🙁