Sobota , 09. 12. 2023

Vratislav

První telefon s 10 jádry vyrobí UMi

26. 12. 2015

26. 12. 2015

Čínský výrobce chytrých telefonů UMi oznámila svůj top model Zero 2, který slibuje například 10járový procesor SoC (System on Chip), 4 GB RAM či dvojitou zadní kameru.

TIP: Srovnání Cortex-A7 versus Cortex-A17 – více jader, více síly?

Osm jader v tabletu jsme již sami viděli u Pipa T9, s deseti má být Zero 2 první na světě mezi chytrými telefony. Jeho 5,2palcový AMOLED (Active Matrix Organic Light Emitting Diode) displej s rozlišením 2 560 × 1 440 bude jistě nějaký ten výkon potřebovat, přičemž data můžete ukládat na 64GB úložiště. Na trhu se výrobek objeví ve druhém čtvrtletí roku 2016 za cenu 299 USD (asi 7 400 Kč ).

Zdroj: NotebookCheck

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Lamax poměrně dynamicky rozšiřuje svou nabídku. Zatímco ještě před několika málo lety jsme jej mohli znát coby českého producenta sluchátek a reproduktorů, již nějaký čas trh obohacuje akčními kamerami, autokamerami a dokonce navigací. Kamera do auta s označením C9 byla předmětem našeho testu a není třeba dodávat, že moje zvědavost byla velká.

Nepřehlédněte

Sluchátka Lamax Base1 již “z praku” nabízejí dobrý poměr ceny a výkonu - 790 Kč neomráčí ani méně movité. Nabízejí kromě klasické reprodukce přes Bluetooth 5.0 i audio kabel (když se vybijí) specialitku v podobě přehrávání hudby z micro SD karty (podobně jako drobný bezdrátový reproduktor Sphere SP-1). Umí být autonomním přehrávačem hudby umístěným přímo na hlavě. Tím z masy sluchátek na trhu vyčnívají podobně jako doga na výstavě beaglů.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek