Neděle , 28. 05. 2023

Vilém

První telefon s 10 jádry vyrobí UMi

26. 12. 2015

26. 12. 2015

Čínský výrobce chytrých telefonů UMi oznámila svůj top model Zero 2, který slibuje například 10járový procesor SoC (System on Chip), 4 GB RAM či dvojitou zadní kameru.

TIP: Srovnání Cortex-A7 versus Cortex-A17 – více jader, více síly?

Osm jader v tabletu jsme již sami viděli u Pipa T9, s deseti má být Zero 2 první na světě mezi chytrými telefony. Jeho 5,2palcový AMOLED (Active Matrix Organic Light Emitting Diode) displej s rozlišením 2 560 × 1 440 bude jistě nějaký ten výkon potřebovat, přičemž data můžete ukládat na 64GB úložiště. Na trhu se výrobek objeví ve druhém čtvrtletí roku 2016 za cenu 299 USD (asi 7 400 Kč ).

Zdroj: NotebookCheck

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Již číslo v názvu napovídá, že tato kamera se bude v portfoliu Lamaxu řadit na jeho začátek, stává se nejlevnější modelem. Co to v praxi znamená pro zákazníka? Papírově se prakticky shoduje (popisky s piktogramy na produktových stránkách jsou prostě totožné) s dražším modelem Lamax X7.1 Naos, což vypadá lákavě.
Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek