Středa , 27. 11. 2024

Xenie

Notebook HP nám do redakce zavítal po dlouhé době, což kvitujeme s radostí. Nečekejte herní stroj, takové nás nezajímají, spíše oceňujeme něco univerzálnějšího jako testovaný model. Vůbec ale netvrdíme, že půjde o slaboučkého rachitika. Kupujete řádně vybavený stroj pro plnohodnotné domácí použití.

Diskuze k článku

6 komentářů

  1. kurzorové šipky
    Nedávno jsem vybíral přenosnější hliníkový notebook a u všech jsem dle obrázků měl obavu právě z kurzorových šipek. Zejména to scuknutí šipky nahoru/dolů mne velmi odrazovalo. Přitom místa na větší provedení je dost, tak nevím, co výrobci blbnou…

    Nicméně pořídil jsem HP ProBook 430 G6 a v praxi se ty šipky ovládají docela dobře, protože jsou mírně zkosené směrem nahoru a dolů. Celkově jsem s musím říct s ProBookem spokojen.

  2. DDRAM4…1866
    Zdravím po dlhšej dobe. Ako je to s ramkami… píšete „DDR4-1866“ na.hp-shop.sk vraj 2400?(6ZT42EA) Aj tak pomalé pre integrovanú vegu, škoda mohli tam byt min 2666@2933@3200MHz(cenovo minimálny rozdiel, možnosť povoliť xmp v biose). Nebodaj (nie)sú priletované fixne na matičnú… ;-/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek