Čtvrtek , 16. 01. 2025

Ctirad

Notebook HP nám do redakce zavítal po dlouhé době, což kvitujeme s radostí. Nečekejte herní stroj, takové nás nezajímají, spíše oceňujeme něco univerzálnějšího jako testovaný model. Vůbec ale netvrdíme, že půjde o slaboučkého rachitika. Kupujete řádně vybavený stroj pro plnohodnotné domácí použití.

Diskuze k článku

6 Responses

  1. kurzorové šipky
    Nedávno jsem vybíral přenosnější hliníkový notebook a u všech jsem dle obrázků měl obavu právě z kurzorových šipek. Zejména to scuknutí šipky nahoru/dolů mne velmi odrazovalo. Přitom místa na větší provedení je dost, tak nevím, co výrobci blbnou…

    Nicméně pořídil jsem HP ProBook 430 G6 a v praxi se ty šipky ovládají docela dobře, protože jsou mírně zkosené směrem nahoru a dolů. Celkově jsem s musím říct s ProBookem spokojen.

  2. DDRAM4…1866
    Zdravím po dlhšej dobe. Ako je to s ramkami… píšete „DDR4-1866“ na.hp-shop.sk vraj 2400?(6ZT42EA) Aj tak pomalé pre integrovanú vegu, škoda mohli tam byt min 2666@2933@3200MHz(cenovo minimálny rozdiel, možnosť povoliť xmp v biose). Nebodaj (nie)sú priletované fixne na matičnú… ;-/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Nejsem fandou „špuntových“ sluchátek, raději mám na hlavě něco jako Otík z filmu Vesničko má středisková a podobně jako on bez drátů, HIVE 2 joy mi plně vyhovují. Přesto chápu, že vy můžete mít preference zcela jiné. Na velikosti jednoduše záleží. Pins jsou pravým opakem, subtilní True Wireless řešení zdaleka nesází pouze na velikost, tedy malost…
Co kdyby vaši firmu postihl nečekaný výpadek způsobený hackerským útokem, přírodní katastrofou nebo klidně chybou zaměstnance a paralyzoval tak provoz podniku na delší dobu? Bez Disaster Recovery plánu můžete v této situaci čelit ztrátě důležitých dat, dlouhodobému přerušení poskytování svých služeb i finančním ztrátám. Zjistěte, jak pomocí Disaster Recovery planningu tyto hrozby minimalizovat a rychle se vrátit k běžnému fungování firmy. 

Nepřehlédněte

Není to klasická recenze, ale takové dosti drzé srovnání. Vychvalovaných česko-italských Xavian Joy a čínsko-britských Wharfedale Diamond. Rozdíl v ceně je přitom více, než dvojnásobný. A není to odlišnost jediná. Ale co ten hlavní rozdíl? Totiž zvuk?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek