Neděle , 24. 11. 2024

Emílie

Diskuze k článku

13 komentářů

  1. Sony RDR-HXD870/B
    Tak kdy uz bude ta slibovana recenze rekorderu Sony RDR-HXD870/B proc to nechavate az nakonec mesice? Ja uz cekam jen na ni a pak se rozhodnu co koupit k vanocum, jestli toho Sonaka nebo Panasonic 77? Dyztak mi muzete rovnou napsat doporuceni, ktery z nich vzit;o)

    1. RE:SONY RDR-HXD870
      Zdravím. Víme, že spousta lidí na tuto recenzi netrpělivě čeká, bohužel nám poněkud vypouchl externí recenzent, takže jsem si na dnešek sehnal jiný kus a pustím se do toho. Pozitivní je, že jsem měl v ruce i ten Panasonic EX77, tak budu mít srovnání. Času je málo, ale počítám do neděle to výjde, nechci to odfláknout a rekordér zabere vždy o dost víc času.

      1. Konecne
        No konecne. Aspon polozavezny slub. Tiez cakam na tu recenziu ako na spasenie a kazdy den chodim na digilidi len koli tomu aby som skontroloval ci uz vysla recenzia na sonak. Na druhu stranu rozumiem ze to zabera cas, ked si pozriem ako kvalitne su recenzie urobene, nebol by som rad keby prave Sony bola recenzia odflaknuta a nedostal by som potrebne informacie (aj ked po tom co som presmejdil cely internet uz ma zaujima len ci prehrava XviD, ci zvlada Qpel a GMC a ci to zvlada aj z DVD+-RW).

        1. Otazky
          A ja bych jeste pridal otazky, zda jdou bez problemu zobrazit JPG upravene na pocitaci v nejakem foto editoru a jak je to s kvalitou prehravani MP3 ulozenych na HDD.
          Jinak na recenzi uz se taky moc tesim…

  2. No a co to ještě umí…

    1. Tak máme dva tunery, fajn, ale co se s nima dá dělat? Jak je to pohodlné při nastavování? Nahrávat ze dvou muxů na disk lze?
    2. Když jsou nahrané pořady jako transport stream, tak se mi nahraje celý mux, nebo jenom jeden program z něj?
    3. TinyUDF je fajn, ale jak se disk tváří po připojení k linuxové mašině? Dají se na něj použít udftools?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Aktualizováno o fotky dodaného štítu! Nedostatek ochranných pomůcek se stal v boji s nákazou Covidem-19 celosvětovým  problémem. Jejich absence přímo ohrožuje ty, kteří za nás bojují v první linii. Zdravotníci, policisté, hasiči a mnoho dalších, kteří přicházejí do styku s nákazou každý den, nemají dostatek vybavení, které by je dokázalo ochránit. To jsme se rozhodli změnit.

Firma Lamax je nám sympatická tím, že je původem česká, sídlící v Praze. Své produkty navrhuje a vymýšlí u nás v Česku, výroba probíhá (ostatně jako u spousty dalších výrobců) v Asii. A protože fandíme těm, kteří dokáží se ctí konkurovat velkým a zavedeným značkám, pojďme se dnes podívat na další kus z dílen Lamaxu, tentokrát na bezdrátová sluchátka Elite E-1 a zkusme se zaposlouchat do „beatů“.

Japonská vláda používá peníze daňových poplatníků na seznamovací aplikaci s názvem Tapple, která spojuje lidi na základě společných koníčků a zájmů. Proč? Země čelí bezprecedentnímu poklesu populace a vláda pravděpodobně chce, aby se lidé množili. „Proč si taky nenajdeš milého milence?“ říká webová stránka Tapple ve volném překladu z japonštiny.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek