Sobota , 13. 04. 2024

Aleš

Reproduktory a chladič notebooku v jednom

15. 06. 2014

15. 06. 2014

Společnost Thermaltake se pochlubila něčím, co má nápad. Jde o stereo reproduktory Satellite s aktivním chlazením pro notebook. Ocenili to porotci udělením ocenění Computex d&i award.

Napájecí napětí 5 V prozrazuje možnost získávat energii z USB portu, řečeno to však exaktně nikde není. 50mm větráčky se otáčí rychlostí 2 500 ot. za minutu.

Video vám táž napoví, proč výrobce zvolil název, jaký zvolil. Otevřený reproduktor může někomu evokovat družici s otevřenými solárními panely. Vše lze při tom složit do elegantního kvádu o hmotnosti 326 g a velikosti 11,9 × 9,7 × 1,1 cm.

Zdroj: Thermaltake

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Nepřehlédněte

Digitální bezpečnost není vázaná jen na období Vánoc, ale je aktuální po celý rok. V našem článku se zaměříme na to, jak efektivně chránit sebe a své blízké před online hrozbami. Od tipů na bezpečná hesla až po prevenci phishingu - získáte praktické rady a informace, které vám pomohou udržet digitální bezpečnost v každodenním životě.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek