Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

Reproduktory a chladič notebooku v jednom

15. 06. 2014

15. 06. 2014

Společnost Thermaltake se pochlubila něčím, co má nápad. Jde o stereo reproduktory Satellite s aktivním chlazením pro notebook. Ocenili to porotci udělením ocenění Computex d&i award.

Napájecí napětí 5 V prozrazuje možnost získávat energii z USB portu, řečeno to však exaktně nikde není. 50mm větráčky se otáčí rychlostí 2 500 ot. za minutu.

Video vám táž napoví, proč výrobce zvolil název, jaký zvolil. Otevřený reproduktor může někomu evokovat družici s otevřenými solárními panely. Vše lze při tom složit do elegantního kvádu o hmotnosti 326 g a velikosti 11,9 × 9,7 × 1,1 cm.

Zdroj: Thermaltake

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Testovanou kameru nekoupíte s hromadou více či méně zbytečného příslušenství, to si musíte dokoupit později. Dostáváte pouze kameru s USB kabelem a akumulátorem, což nebývá v tomto segmentu časté. Pro někoho klad, jinému to vadit může. Je Mi Action Camera 4K čistokrevným lovcem adrenalinu či spíše zmenšeným digitálním fotoaparátem pro náročnějšího uživatele?

Spousty souborů, videa, obrázky a hudba se závratnou rychlostí rozrůstají, a už ani nevíme, kam s nimi. Než bude vše přístupné a dostupné online ještě chvíli potrvá, a tak se v mezičase můžeme upírat jedině k pevným diskům. A pokud to má mít řád a efekt, chce to síťové úložiště NAS.

Dalším z videí z rozbalování budou multiplatformní sluchátka, která můžete používat s konzolemi PS4, Xbox One, Nintendo Switch, stolním počítačem a také nejnovějšími notebooky i telefony, od polské herní značky Genesis (založené roku 2013). Nabízí tkaninou chráněný audio kabel, zásuvný mikrofon a masivní náušníky, slibující dobrý zvuk...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek