Pátek , 12. 07. 2024

Bořek

Nový cestovní router od TP-Link je hotspot pro vše

25. 06. 2024

25. 06. 2024

Cestovní směrovače jsou oblíbeným způsobem, jak nastavit síť Wi-Fi odkudkoli, ať už pomocí kabelového nebo mobilního internetu. Společnost TP-Link nyní vydala cestovní router s několika působivými možnostmi připojení a kompaktním designem.

Čím nový router překvapí?

Nový cestovní router TP-Link Wi-Fi 6 TL-WR1502X je malý cestovní router, který může fungovat jako běžný router s ethernetovým připojením, přístupový bod, prodlužovač dosahu nebo jako tethering. hotspot. Je dostatečně kompaktní, aby se vešel do většiny tašek, a k napájení používá USB Type-C, takže můžete sdílet kabely a nabíječky s ostatními zařízeními Type-C.

Cestovní router TP-Link nemá žádné vestavěné mobilní připojení – musíte připojit telefon přes port USB a poté se připojit přes USB k routeru. Wi-Fi síť cestovního routeru by měla mít silnější signál než samotný telefon, ale protože připojení stále přichází z vašeho telefonu, router nepotřebuje vlastní datový tarif. Port USB lze také použít pro připojení úložného disku, který pak funguje jako úložiště NAS pro všechna připojená zařízení.

Cestovní router podporuje dvoupásmovou Wi-Fi 6 s rychlostí až 1,2 Gbps v pásmu 5 GHz a 300 Mbps v pásmu 2,4 GHz. K dispozici jsou také dva ethernetové porty a fyzický přepínač pro změnu režimu Wi-Fi.

TP-Link také zahrnoval podporu pro připojení VPN, včetně OpenVPN, WireGuard, L2TP a PPTP. To vám dává možnost přesměrovat veškerý síťový provoz prostřednictvím služby VPN (nebo vašeho vlastního serveru někde jinde) bez instalace aplikací VPN na všechna vaše zařízení.

TP-Link ve své tiskové zprávě uvedl: „Cestovní router TL-WR1502X s režimy Wi-Fi pro téměř jakýkoli scénář poskytuje uživatelům Wi-Fi, kdekoli ji potřebují. Ať už jste na cestách nebo doma, uživatelé mohou zůstat ve spojení při kempování nebo v obytném voze pomocí USB tetheringu, který převede data jejich telefonu na stabilní Wi-Fi síť pro všechna zařízení.“

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dnes testovaným zařízením se výrobce snaží nabídnout duchovního nástupce, resp. klon, dříve uvedených zařízení typu 2 v 1 - stejně velkého VisionBooku 11Wa a menšího 10Wi-S. Od každého si bere něco, vždy vlastním způsobem. Chce být zcela novým a neokoukaným modelem v nabídce Umaxu. To se mu dozajista daří...
První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.
Tato věc patří do trochu jiného soudku, než běžně testujeme. Značka TrueLife patří do portfolia české společnosti elem6, které čítá také značku Lamax. Zaměřuje se na elektroniku určenou k péči o zdraví či tělo jako elektrické kartáčky, chytré váhy či teploměry, tlakoměry. S jednou takovou novinkou vás zkusíme v rychlosti seznámit.
Plánování společenských událostí, veletrhů nebo prodejních akcí může být náročný úkol. Každý organizátor hledá ten správný prvek, který udělá z události nezapomenutelný zážitek. Přenosné party stany, známé také jako reklamní nebo prodejní stánky, jsou tímto prvkem, který přidává do každé akce nádech jedinečnosti a pohodlí.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek