Úterý , 21. 05. 2024

Monika

Reproduktory a chladič notebooku v jednom

15. 06. 2014

15. 06. 2014

Společnost Thermaltake se pochlubila něčím, co má nápad. Jde o stereo reproduktory Satellite s aktivním chlazením pro notebook. Ocenili to porotci udělením ocenění Computex d&i award.

Napájecí napětí 5 V prozrazuje možnost získávat energii z USB portu, řečeno to však exaktně nikde není. 50mm větráčky se otáčí rychlostí 2 500 ot. za minutu.

Video vám táž napoví, proč výrobce zvolil název, jaký zvolil. Otevřený reproduktor může někomu evokovat družici s otevřenými solárními panely. Vše lze při tom složit do elegantního kvádu o hmotnosti 326 g a velikosti 11,9 × 9,7 × 1,1 cm.

Zdroj: Thermaltake

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jedním z dalších Umaxů, které plánujeme otestovat, bude v dubnu nebo květnu 10palcový tablet s pouzdrem v klasickém stylu. Kromě tohoto skoro kapesního počítače plánujeme i test většího brášky Umax 11Wa, dále zabrousíme opět mezi reproduktory s Niceboy Raze, něco také natočíme nejen v akci s Niceboy Vega 5 Fun, ale také v automobilu s Rollei CarDVR-318.

Ať už budete chtít instalovat nová Windows 7 na HTPC, nebo na svůj klasický počítač, může se vám hodit následující postup. Instalace z USB je nyní mimořádně snadná.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek