Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

MikroSD karta s rekordní kapacitou

03. 03. 2015

03. 03. 2015

Společnost SanDisk uvedla svoji novou kartu SanDisk Ultra microSDXC UHS-I s kapacitou slušných 200 GB.

Po roce, kdy představila 128GB model, tak otěže rekordmana v portfoliu přebírá nový model. Důvody pro navyšování kapacity jsou například takové, že 7 z 10 fotek pořízených koncovými uživateli prý padají na vrub mobilních telefonů a tabletů. V roce 2019 to prý bude dokonce 9 z 10. Přenosové rychlosti čtení výrobce slibuje okolo 90 MB/s, zápis bude pomalejší.

To zní sice krásně, ale zatím bych do obchodu neutíkal, přeci jen zatím většina zařízení zvládne 32GB, ty novější jako GoClever Insignia 1010 WIN podporují i 64 GB. Navíc pořizovací cena bez mála 400 USD (asi ) nebude vůbec malá. Výrobce to kompenzuje 10letou zárukou. Na trhu se produkt objeví ve druhém čtvrtletí.

Zdroj: SanDisk 1, 2

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Spolu s Halloweenem (resp. v USA po Dni díkůvzdání) nás již několik dní prodejci atakují nabídkami na tzv. Black Friday, prodejní akci importovanou s již zmíněným svátkem z USA. Každý někdy podlehne a koupí věc, kterou nepotřebuje. Zalíbila ss Ferrari PowerBank Soft Rubber 5000 mAh Black. Záložní kapesní baterie jako každá jiná, pouze vybavená logem Ferrari. Za cenu prý o 40 % nižší, nekupte to. :o)
Niceboy roste. Firma, která se v nedávné době přihlásila ke sponzoringu české fotbalové reprezentace, nemůže mít malé cíle. Již drahnou dobu Niceboy nevyhledávám jen skrze reproduktory a sluchátka, svůj nabízený sortiment značně rozšiřuje. Jako téměř nesportovec, jsem se podíval na základní fitness náramek X-fit ACTIVE. Ale až tak základní mi nepřipadá.
Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek