Sobota , 15. 06. 2024

Roland

Samsung a jeho celosvětově první 1TB mSATA disk

08. 02. 2014

08. 02. 2014

Konkrétně jde o model Samsung 1TB 840 EVO MZ-MTE1T0BW, který lze nyní objednávat za cenu 615 USD (asi 12 500 Kč). Zatím však není skladem.

TIP: 2 TB od Seagate – nejtenčí na světě, SSD + HDD = WD Black2

Ze specifikací nám zní nejzajímavěji velikost vyrovnávací paměti 1 GB DRAM a teoretické přenosové rychlosti: 520 MB/s při zápisu a 540 MB/s při čtení. Ty má na svědomí řadič Samsung 3-core MEX Controller taktovaný na 400MHz. Podporováno je 256bitové šifrování dat. Sloužit by vám tento malý velký disk měl 1,5 mil. hodin. To vše při spotřebě 0,1 W a hmotnosti 10 g.

Zdroj: Samsung, Laptoping

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Niceboy roste. Firma, která se v nedávné době přihlásila ke sponzoringu české fotbalové reprezentace, nemůže mít malé cíle. Již drahnou dobu Niceboy nevyhledávám jen skrze reproduktory a sluchátka, svůj nabízený sortiment značně rozšiřuje. Jako téměř nesportovec, jsem se podíval na základní fitness náramek X-fit ACTIVE. Ale až tak základní mi nepřipadá.
Aktualizováno o fotky dodaného štítu! Nedostatek ochranných pomůcek se stal v boji s nákazou Covidem-19 celosvětovým  problémem. Jejich absence přímo ohrožuje ty, kteří za nás bojují v první linii. Zdravotníci, policisté, hasiči a mnoho dalších, kteří přicházejí do styku s nákazou každý den, nemají dostatek vybavení, které by je dokázalo ochránit. To jsme se rozhodli změnit.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek