Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

Energy Earphones Neckband 3 – vysoký komfort a bohatý zvuk

02. 02. 2019

02. 02. 2019

Společnost Energy Sistem, španělská značka audio elektroniky kladoucí důraz na originalitu a design, uvádí na trh svá první bezdrátová sluchátka v in-ear provedení s nastavitelným krčním límcem, který se automaticky přizpůsobí tvaru šíje a zajistí tak maximální komfort při nošení.

Sluchátka Energy Earphones Neckband 3 jsou vybavena dvěma 9mm reproduktory s citlivostí 97dB, poskytujícími kvalitní a bohatý zvuk. Speciální ergonomické provedení v kombinaci s nízkou hmotností o pouhých 31 gramů nabízí vysoké pohodlí při jakékoli aktivitě. Každé ze sluchátek je navíc vybaveno magnetem, který zabraňuje jejich vzájemnému zamotání v době, kdy je uživatel zrovna nepoužívá. Zařízení je dostupné ve třech barevných variantách – černá, modrá a zlato-růžová.

Energy Earphones Neckband 3 lze spárovat se zdrojem hudby bezdrátově díky technologii Bluetooth 4.2 Snadné ovládání zajišťuje řada tlačítek umístěných přímo na zařízení. Jejich prostřednictvím lze volit hlasitost, měnit přehrávané skladby a společně se zabudovaným mikrofonem také vyřizovat telefonické hovory. Součástí sluchátek je i vestavěná baterie, která zajišťuje poslech hudby po dobu až 10 hodin.

Sluchátka Energy Earphones Neckband 3 jsou kompatibilní se zařízeními s operačními systémy Android, Windows a iOS a pokrývá je nadstandardní tříletá záruka. Doporučená koncová cena činí 1 090 Kč s DPH.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Naos znamená posvátnou schránu pro sochy bohů. Co tím chce asi Lamax říci? Má přidomek evokovat nečekané schopnosti novinky? Modelové číslo X7.1 naopak naznačuje dílčí evoluci předchozí X7 Mira. Jak zní tedy odpověď? Nepůjde jen o evoluci, zjistíte záhy, protože přibylo nejen funkcí, ale též vybavení včetně dálkového ovladače a mnoho dalšího. Čekejme více, než byste tipovali, není to jen o dálkovém ovladači.
Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Nepřehlédněte

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek