Úterý , 26. 11. 2024

Artur

Niceboy chytrý náramek X-fit GPS

04. 12. 2018

04. 12. 2018

Značka elektroniky Niceboy uvedla na trh letos již druhou novinku v oblasti takzvaných chytrých náramků. Jedná se o nový vodotěsný náramek X-fit GPS. Jeho hlavní předností je vestavěný GPS tracker s vlastní pamětí až na 7 dnů. Dále disponuje funkcemi měření trasy, rychlosti, spálených kalorií, přímé měření srdečního tepu a dalších sportovních údajů.

Hlavní výhodou náramku je, že monitoruje vaše sportovní výkony, aniž byste s sebou během aktivity museli nosit mobilní telefon a využívat jeho GPS. Díky zabudovanému GPS modulu náramek zachycuje veškerá data o trase, vzdálenosti, rychlosti či převýšení, které lze následně analyzovat v aplikaci (v českém jazyce). Informace o aktivitách je současně možné ukládat do interní paměti až po dobu 7 dnů. Praktické je také zobrazení trasy na Google Maps přímo v aplikaci.

Náramek umožňuje výběr z celkem 22 sportů. Od běžných, jako jsou běh, cyklistika, fotbal, tenis či lyžování, až po jógu, spinning, švihadlo, plank či celou řadu dalších. Náramek tedy zaznamená nejen aktivitu jako takovou, ale také její konkrétní typ, aby se například spálené kalorie vypočítaly dle konkrétního sportu. Na jedno nabití vydrží až 10 dní. V případě zapnuté GPS vydrží přibližně 5 hodin.

Niceboy X-fit GPS je plně vodotěsný a prachuvzdorný (IP67) a disponuje barevným OLED displejem 0,96“. Kromě monitoringu denní aktivity (kalorie, kroky, vzdálenost, tep a další) také provádí přímé měření srdečního tepu. Samozřejmostí jsou upozornění na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací, budík (s vibracemi), ale potěší i informace o aktuálním počasí. Využít můžete i další funkce jako je monitoring spánku, výzva k aktivitě při delší nečinnosti, vyhledání telefonu či ovládání hudby nebo fotoaparátu.

Niceboy X-fit GPS pořídíte u všech velkých prodejců za 1.790 Kč.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Znáte cloudové úložiště? To je to magické místo, kde mizí vaše data, aby se znovu objevila kdekoli na světě, kdykoli si vzpomenete. Ale jak bezpečné toto místo je? A může váš cloudový účet někdo vykrást, nebo jsou vaše data chráněná lépe než Fort Knox? A co vlastně znamená end-to-end a zero-knowledge šifrování nebo dvoufaktorová autentizace? Připravte se na informativní jízdu světem cloudové bezpečnosti, kde zjistíte, zda jsou vaše online data skutečně v bezpečí.   
Lamax před Vánoci chrlil jednu novinku za druhou, podobně jako konkurence. Nabídka se potěšitelně rozrostla o další a další zařízení, zejména v oblasti těch "chytrých". Lamax startoval na trhu s akčními kamerami, přidal reproduktory a sluchátka. Ty mám od nich dosud nejraději. Posledním kouskem, který jsem mohl vyzkoušet, je model Street2, jenž se s pořizovací cenou 890 Kč řadí mezi dostupnější bezdrátové reproduktory. Na cenové akce si zatím musíme počkat.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek