Pondělí , 26. 02. 2024

Dorota

TZ: EAGET představuje nový model M9 se dvěma tunery

18. 10. 2011

18. 10. 2011

Nabídka multimediálních přehrávačů EAGET, jejichž výhradním distributorem je společnost INTELEK, se rozrůstá o nový model EAGET M9. EAGET M9 přináší dva televizní tunery schopné přehrávat a zaznamenávat televizní vysílání až ve Full HD kvalitě.

Multimediální přehrávač EAGET M9 je následovníkem velmi oblíbeného modelu M6, který jako první přinesl uživatelům přímý přístup do online vysílání desítek televizních a rozhlasových stanic, stejně jako přístup do on-line archivů nejrůznějších televizí. Eaget M9 jeho možnosti dále rozšiřuje a mimo nejnovějšího čipsetu Realtek přidává i dva DVB-T televizní tunery schopné přehrávat a současně i zaznamenávat televizní signál až v kvalitě Full HD. Oceňované vlastnosti, jako skvělá kompatibilita s nejrůznějšími formáty nebo titulky, zůstaly zachovány. Interní pozice pro pevný disk je navíc doplněna i externím SATA konektorem pro jednoduché a především rychlé připojení externího disku. Pro USB disky jsou pak určeny dva boční USB 2.0 porty.

Aby měl uživatel zajištěn maximální komfort, je model EAGET M9 osazen přehledným čelním LCD displejem, na němž se zobrazují informace o přehrávaném souboru i aktuálním nastavení přehrávače.

Přehrávač je pak vybaven veškerými síťovými funkcemi, mezi nimiž nechybí ani jednoduchý NAS server (při připojeném pevném disku), stahování přes Bittorent či přehrávání obsahu ze serverů YouTube, Picasa nebo např. Flickr.  

V balení nechybí plnohodnotné dálkové ovladače a kompletní sady kabelů, kde našly své místo i kvalitní HDMI kabely se zlacenými konektory. Podrobný český i slovenský manuál je pak samozřejmostí.

Multimediální přehrávač EAGET M9 je možné zakoupit již nyní u vybraných partnerů společnosti INTELEK. Více informací o přehrávačích EAGET je k dispozici na webu www.eaget.cz

 

EAGET M9 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

 

 

Technické parametry

 

EAGET M9

Chipset

Realtek RTD1283DDC+

Režimy zobrazení

720p, 1080i, 1080p (1920 × 1080)

Flash paměť

256 MB

SDRAM paměť

256 MB

Podporované jazyky

čeština, slovenština, polština + 8 dalších jazyků

Dálkový ovladač

ano

Datová rozhraní

2× USB 2.0 zpětně kompatibilní se zařízeními USB 1.1/1.0

1× RJ-45 10/100 Mb/s 

Video rozhraní

1× HDMI 1.3 zpětně kompatibilní s HDMI 1.2 a 1.1

1× kompozitní a 1× komponentní YPbPr výstup  

Audio rozhraní

1× S/PDIF optický audio výstup

1× koaxiální digitální audio výstup s podporou zvuku 7.1

podpora výstupu DTS (Digital Theatre System) a Dolby Digital

Pevný disk

1× interní pozice a 1× externí pozice na 1× 3,5″ SATA I/II do 2 TB, podpora EXT3, FAT32, NTFS,

Video formáty

MKV, TS, M2TS, MTS, TP, WMV, IFO, ISO, VOB, DAT, AVI, MPG, MP4, MOV, RM, RMVB, FLV, BD-ISO, ASF

Video kodeky a kontejnery

H.264, VC-1, MPEG1, MPEG2, MPEG4, Divx, FLV, Xvid bez GMC, RM/RMVB

Audio formáty

MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, LPCM, FLAC, AC3, APE, DTS včetně 7.1. DTS-HD

Obrázkové soubory

PG/JPEG, BMP, PNG, GIF, TIF, TIFF

Formát titulků

SUB, SMI, SSA, SRT, IDX+SUB, PGS

Další funkce

NAS server, Bittorent, webové služby, Wi-Fi, přehrávání ISO, nahrávání tlevizního vysílání

Rozměry

210 × 160 × 54 mm

Hmotnost

1 kg bez disku

Barva

matná černá

Materiál

Hliník + plast (čelní panel)

Cena

3 469 Kč vč. DPH

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Osobně jsem podlehl kouzlu malých 10 až 12palcových notebooků či hybridních tabletů s klávesnicí. Jsou však lidé, kterým na velikosti záleží, i když výkon moderních 4jádrových Atomů by jim zcela stačil i s 2 GB RAM. Pro ty nabízí Umax řešení v podobě ultra-levného 14palcového notebooku…

Dalším zástupcem herních periferií značky Genesis, kterého vám představíme, je vrcholný model sluchátek Neon 750 RGB. Ty mají tradičně velmi bohatou výbavu včetně obalu pro přenos. Zaujmout chtějí mimo jiné aktivním osvětlením, které je přímo nabíjeno USB portem.
V brněnském sídle společnosti Zoner se v pondělí 4. 9. 2017 uskutečnila tisková konference, která představila poslední aktualizace ZPS X a byla i oslavou prvního roku prodeje programu formou předplatného. Nejvýznamnější novinky uvádíme v článku.
Sluchátka Lamax Base1 již “z praku” nabízejí dobrý poměr ceny a výkonu - 790 Kč neomráčí ani méně movité. Nabízejí kromě klasické reprodukce přes Bluetooth 5.0 i audio kabel (když se vybijí) specialitku v podobě přehrávání hudby z micro SD karty (podobně jako drobný bezdrátový reproduktor Sphere SP-1). Umí být autonomním přehrávačem hudby umístěným přímo na hlavě. Tím z masy sluchátek na trhu vyčnívají podobně jako doga na výstavě beaglů.

Nepřehlédněte

Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek