Sobota , 02. 03. 2024

Anežka

Pouzdro s klávesnicí ve stylu BlackBerry potěší všechny tvůrce obsahu

08. 01. 2024

08. 01. 2024

Nová společnost s názvem Clicks Technology oznámila pouzdro na iPhone s vestavěnou klávesnicí na spodní straně. Nazývá se Clicks a k dispozici bude za 139 dolarů. Verze pro iPhone 14 Pro se začne dodávat 1. února, přičemž 15 Pro vyjde v polovině března. Společnost také přijímá rezervace na model iPhone 15 Pro Max v hodnotě 159 dolarů. Clicks odstartovali Michael Fisher a Kevin Michaluk (aka MrMobile a CrackBerry Kevin ).

Pohodlná klávesnice pro snadnější ovládání

Samozřejmě existovaly i jiné fyzické kryty klávesnice pro iPhone. Ale toto je skutečně propracované. Ale tam, kde bylo toto pouzdro nudnou imitací zastaralého telefonu, je toto moderní, veselé a zdá se, že bylo navrženo mnohem záměrněji. Připojuje se k telefonu jako páteřní ovladač. Zasuňte telefon dovnitř, opatrně zarovnejte napájecí port telefonu s konektorem USB-C nebo Lightning vyčnívajícím z vnitřního okraje a zaklapněte pouzdro kolem horní části. Clicks nepoužívá Bluetooth, ani neobsahuje baterii, místo toho čerpá energii přímo z telefonu. Podle webu Clicks pouzdro podporuje rychlé nabíjení na iPhone 15 Pro.

Fisher ve svém videu zmínil některé nevýhody. Jednoznačná je velikost. Kliknutím získáte proporce dálkového ovladače iPhone TV, a to bude pravděpodobně zpočátku velmi nepříjemné. Pouzdro také nemá vestavěný magnet, řekl, takže příslušenství MagSafe, jako jsou nabíječky a peněženky, se na něj moc dobře nedrží. Bezdrátové nabíjení by ale mělo stále fungovat.

Clicks říká, že doprovodná aplikace, která se brzy objeví v Apple App Store, bude „časem i nadále přinášet nové funkce do klávesnice“. Pouzdro bude dostupné nejprve ve dvou barvách – bumblebee (žlutá) a London sky (šedomodrá) – a Fisher ve svém videu uvedl, že první kupci dostanou „Founders Editions“ pouzdra, což jim zajistí „VIP podporu“ a časný přístup k novým barvám.

K TÉMATU  Unboxing video herních sluchátek Genesis Argon 600

Tým, který vytvořil Clicks, zahrnuje bývalé zaměstnance Apple, BlackBerry a Google. Clicks říká, že vytvořil klávesnici pro tvůrce, přičemž Fisher nazval opuštění hardwarových kláves v chytrých telefonech „jaksi zvláštní“, protože tvůrci používají klávesnice na svých noteboocích a dalších zařízeních.

„Clicks přináší do iPhonu hmatatelnost a přesnost fyzické klávesnice,“ řekl Fisher, „takže lidé nemusí čekat, až se vrátí ke svému stolu, aby vytvořili nebo komunikovali s uspokojivou zpětnou vazbou, kterou mohou poskytnout pouze skutečná tlačítka.“

A má další funkce počítačových klávesnic, včetně podsvícení. A protože je to pro iPhony, CMD klíč. Proč má CMD klíč? Pro použití klávesových zkratek iOS, samozřejmě. Věděli jste, že můžete zadat CMD + H pro přechod na domovskou obrazovku na iPhone nebo CMD + mezerník pro otevření vyhledávání?

Clicks vznikl, protože klávesnice smartphonů mají tendenci zabírat spoustu místa na obrazovce, takže použití fyzických kláves namísto toho vrátí tento obsah zpět a umožní uživatelům „ponořit se do aplikací a obsahu“. Pokud vám fyzická klávesnice na telefonu chybí, tento gadget by vás mohl potěšit.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pro mnoho lidí neexistuje nic horšího, než když musí trávit nekonečné chvíle čekáním až skončí reklamy na YouTube. Když se poprvé objevila možnost předplatného bez reklam, pro řadu lidí to byla spása. Je ale neuvěřitelné, kolik lidé je ochotných platit za to, aby se nemuseli s reklamami trápit. YouTube dosáhl tento měsíc důležitého milníku pro své úrovně placené hudby a videa, když celosvětově překonal hranici 100 milionů odběratelů.

Nepřehlédněte

Doplněno o fotky a postřehy: Vega 6 star obohatila flotilu produktů značky Niceboy nedávno jako poslední ze dvou. Kromě nativního 2K videa se snaží zaujmout schopnostmi běžného fotoaparátu v nastavení parametrů včetně aktivní stabilizace obrazu. Samozřejmě čekejte dostatek (možná až nadbytek) příslušenství v luxusním balení. Stačí to na přesvědčení zákazníků, aby kameru koupili?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek