Úterý , 21. 05. 2024

Monika

UMAX VisionBook 10Wi Plus s odnímatelnou klávesnicí i Windows 10

01. 09. 2015

01. 09. 2015

UMAX rozšiřuje svoji nabídku o novinku s označením VisionBook 10Wi Plus. Navazuje tak na osvědčený model 10Wi uvedený v lednu tohoto roku a přináší řadu vylepšení. V dohledné době se můžete těšit na recenzi.

Srdcem tabletu zůstává úsporný  čtyřjádrový procesor Intel Atom Bay-Trail Z3735F, naopak se zvětšila operační paměť na 2GB DDR3, odnímatelná klávesnice dostala český layout a navíc dva USB porty pro připojení externích zařízení. Vyšší je také kapacita baterie 7000 mAh a také rozlišení přední kamery se zvýšilo na 2 Mpixely.  VisionBook 10Wi Plus je osazen 10,1“ IPS multidotykovým displejem (1280 × 800) a poměrem stran 16:10 pro vynikající kvalitu obrazu pro práci a zábavu. Ve výbavě naleznete bezdrátový Wifi adaptér, Bluetooth verze 4.0, HDMI port, micro USB port, micro SD slot, dvojici reproduktorů a výstup na sluchátka.

Jako jedno z prvních zařízení tohoto typu na trhu přichází VisionBook 10Wi Plus s předinstalovanými Windows 10 Home Edition. Nový systém Windows 10 nabízí známé prostředí a snadno se používá. Ve spoustě věcí, včetně nabídky Start, se podobá Windows 7. Rychle se spouští i probouzí ze spánku, má víc integrovaných funkcí zabezpečení, které vás budou chránit  a je systémem výborně použitelným pro dotyková zařízení. Řada aplikací již používá OneDrive k zálohování informací a jejich bezproblémové synchronizaci se zařízeními s Windows 10. Všechno, co potřebujete, máte vždycky po ruce.

Nově dostupné jsou ve Windows 10 aplikace Office Mobile (Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile a OneNote), které jsou od základu navržené pro dotykové ovládání a  nabízejí známé prostředí, které zákazníci Office očekávají a poskytují možnosti, které uživatelé potřebují, aby mohli být produktivní na cestách. Tyto aplikace jsou vyvynuté zejména pro zařízení s obrazovkou o velikosti 10,1“ nebo menší.

Doporučená koncová cena je stanovena na 6 290 Kč s DPH, distribuce začne druhý týden v září.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Postavili jsme proti sobě lehká, otevřená, na uších ležící sluchátka vhodná na doma i na použití venku. Konkrétně druhou generaci legendárních Sennheiser – PX100 II a zajímavý produkt švédského výrobce V-Jays. Již nyní prozraďme, že tak dramatický duel jsme tu dlouho neměli. Rozdíly jsou propastné. A to na obou stranách…
VisionBooků začíná být na trhu podobně jako modelů BMW řady 3, v oněch přídomcích by se jeden pomalu ztratil. Vězte tedy, že 14Wa se objevila vcelku nedávno, s původní 14Wi nemá pranic společného, u Umax nahradil cloudbookem 14Wi-S. Námi testovaný notebook (ano, notebook) má jiný procesor, více RAM a v neposlední řadě místo na pevný disk (zároveň 32 GB eMMC) a RJ45. Mohli bychom říci, že tak tvoří mezičlánek mezi cloubookem a notebookem. Pojďme zjistit čemu se blíží víc?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek