Pátek , 29. 11. 2024

Zina

USB disk ToughMAX od Verbatimu odolá extrémům

15. 03. 2018

15. 03. 2018

Nový disk ToughMAX USB 2.0 od společnosti Verbatim byl vytvořen s prvky materiálu KyronMAX™. KyronMAX™ je termoplastický materiál nahrazující kov, který je schopný odolat skutečně extrémním podmínkám a který obstál v testech při největším zatížení, od stíhaček po horská kola.

Materiál KyronMAX™ vyrábí společnost Piper Plastics, která, stejně jako společnost Verbatim, patří do uskupení Mitsubishi Chemical. Tento skvělý materiál byl využit v mnohých odvětvích, například v letectví, lékařství, průmyslu, či při výrobě automobilů, a má vyšší poměr pevnosti v tahu ke hmotnosti než ocel.

USB disk ToughMAX, vyrobený z materiálu KyronMAX vydrží:

  • Tlakovou sílu ve výši až 2 250 kg*
  • Ponoření do hloubky až 30 m*
  • Extrémní teploty od -25°C do 150°C*

Společnost Verbatim je součástí skupiny společností Mitsubishi Chemical, díky čemuž má možnost využívat jedinečných materiálových technologií, které společnost vyvinula pro jiná průmyslová odvětví,“ říká Chris Chalder, business development manager, který má na starosti flashové a optické produkty společnosti Verbatim. „Ačkoli jsou sloučeniny KyronMAX velmi lehké, jsou extrémně pevné a vytváří skvělé pouzdro, které vydrží skoro cokoli a ochrání vaše data před jakýmkoli poškozením disku.“

USB disk ToughMAX má doporučenou maloobchodní cenu 749 Kč v kapacitě 64 GB (referenční číslo produktu: 49332), 329 Kč v kapacitě 32 GB (referenční číslo produktu: 49331) a 259 Kč v kapacitě 16 GB (referenční číslo produktu: 49330).

 

*Na základě nezávislého testování společností SGS. Skutečný výkon se může lišit.

 

Verbatim ToughMax 16GB 49330 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

 
Verbatim ToughMax 32GB 49331 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

 
Verbatim ToughMax 64GB 49332 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

 
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?
Polská značka nás nedávno vcelku překvapila sluchátky Argon 600, a proto jsme se již bez větších předsudků pustili i do testování herní myši Krypton 550. Produktoví specialisté si evidentně libují v chemických názvech vzácných plynů, nemyslíte? Jak tedy zvládají navrhnout herní myš?

Každý, kdo vlastní chytrý i hloupý mobil, jistě někdy řešil problém s nabíječkou, resp. absencí energie pro dobití telefonu, když jste třeba v přírodě či nemůžete dlouze setrvávat u zásuvky. Pro takové případy „bůh“ vymyslel powerbanky jako A-Data A10050.

Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.
Sluchátka Niceboy nejsou pro naše čtenáře žádnou novinkou, za poslední dobu jsme se mohli seznámit s HIVE podsie či HIVE bones. Dnes recenzovaným sluchátkům se nevíce blíží HIVE XL. HIVE 2 joy vás nebudou stát tolik peněz, jsou horší nebo nikoliv?
Záludná otázka – víte, kdy vznikl první chytrý telefon? Applu je z velké části přisuzováno to, že v roce 2007 zahájil boom chytrých telefonů s původním iPhonem. Samozřejmě, že iPhone nebyl první smartphone – ten přišel o mnoho let dříve a překvapivě nenesl jméno BlackBerry nebo Nokia. Pojďme se trochu vzdělat v historii smartphonů.

Nepřehlédněte

Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek