Sobota , 02. 03. 2024

Anežka

Logitech Harmony Touch – nový univerzální dálkový ovladač

04. 10. 2012

04. 10. 2012

Na vyspělém univerzálním dálkovém ovladači Logitech můžete listovat, vybírat a posouvat švihem až 50 přiřaditelných ikon na dotykovém displeji. 

Dálkový ovladač Logitech Harmony Touch je navržen s cílem co nejvíce vám usnadnit ovládání zábavy, které dáváte přednost – umožňuje proto přidávat, odebírat a měnit pořadí až 50 ikon představujících jednotlivé programy od vašeho poskytovatele kabelové nebo satelitní televize, a to přímo na barevném dotykovém displeji s úhlopříčkou 2,4 palce (6,1 cm). Po provedení jednoduchého nastavení přes internet se vy a vaše rodina snadno dostanete ke všem oblíbeným kanálům – stačí na ně klepnout, posunout švihem nebo jimi listovat a odpadají tak obtíže se zapamatováním čísel kanálů i procházení nepřehledných průvodců programy na obrazovce televizoru. Ovládání si můžete zpříjemnit i tím, že si jej upravíte plně podle svého, abyste rychle a snadno našli všechnu svou oblíbenou zábavu – od televizních programů a filmů až po hry a hudbu – to vše na jeden dotek.

„Dálkový ovladač Logitech Harmony Touch představuje nový vývojový stupeň mezi univerzálními ovladači,“ řekl Joerg Tewes, viceprezident obchodní skupiny Digitální domácnost společnosti Logitech. „Dnes lidé oceňují praktičnost a chtějí systémy domácí zábavy, které jsou působivé a současně se snadno ovládají. S ohledem na to společnost Logitech vytvořila dálkový ovladač, díky němuž si lidé ovládání své oblíbené zábavy mohou upravit podle svých představ a ucítí, že nikdy svůj systém pro domácí zábavu neměli pod kontrolou tak, jako nyní.“

Ovladač má ergonomicky tvarované tělo a přehledné rozložení tlačítek v celkově štíhlém, minimalistickém designu, jenž obohatí vzhled vašeho obývacího pokoje. Tlačítka s nízkým profilem jsou navíc podsvícená, takže svou zábavu můžete ovládat snadno i potmě.

Kompatibilita dálkového ovladače Logitech Harmony Touch zahrnuje přes 225.000 zařízení pro domácí zábavu od více než 5.000 značek a dokáže ovládat až 15 různých přístrojů. A dodává se s nabíjecí stanicí, takže bude vždy nabitý a nadosah, aby vám posloužil, ať po něm budete chtít jakoukoli akci.

Cena a dostupnost

Očekává se, že dálkový ovladač Logitech Harmony Touch bude ve Spojených státech i v Evropě k dostání v říjnu 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 4499 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na blogu společnosti Logitech.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?

Kdo hledá úložný prostor s větším objemem, než mají běžné flash disky, netouží jej mít připnutý na klíčích a přesto kompaktní, aby se vešel pohodlně do kapsy (nemluvě o kapacitě versus cena), pro toho může být tento „portable“ externí disk to pravé. Může mít i ještě s větší kapacitou, ale to už musí počítat s vyšší cenou a silnější krabičkou, než u tohoto 1 TB obsahem velkého 2,5palcového disku.

Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.
Není to až tak dávno, co jsem považoval pořízení notebooku za luxusní věc. Naštěstí vývoj v této oblasti je velmi rychlý a nyní se dají bez problému pořídit kvalitní stroje za velmi slušné ceny. Tuto strategii volí i výrobce Umax se svými notebooky, u nichž se nezaměřuje na ohromující výkony, ale spíše na praktičnost, mobilitu a v případě celokovového 13Wa Pro i odolnost a životnost.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek