Sobota , 15. 06. 2024

Vít

Logitech Harmony Touch – nový univerzální dálkový ovladač

04. 10. 2012

04. 10. 2012

Na vyspělém univerzálním dálkovém ovladači Logitech můžete listovat, vybírat a posouvat švihem až 50 přiřaditelných ikon na dotykovém displeji. 

Dálkový ovladač Logitech Harmony Touch je navržen s cílem co nejvíce vám usnadnit ovládání zábavy, které dáváte přednost – umožňuje proto přidávat, odebírat a měnit pořadí až 50 ikon představujících jednotlivé programy od vašeho poskytovatele kabelové nebo satelitní televize, a to přímo na barevném dotykovém displeji s úhlopříčkou 2,4 palce (6,1 cm). Po provedení jednoduchého nastavení přes internet se vy a vaše rodina snadno dostanete ke všem oblíbeným kanálům – stačí na ně klepnout, posunout švihem nebo jimi listovat a odpadají tak obtíže se zapamatováním čísel kanálů i procházení nepřehledných průvodců programy na obrazovce televizoru. Ovládání si můžete zpříjemnit i tím, že si jej upravíte plně podle svého, abyste rychle a snadno našli všechnu svou oblíbenou zábavu – od televizních programů a filmů až po hry a hudbu – to vše na jeden dotek.

„Dálkový ovladač Logitech Harmony Touch představuje nový vývojový stupeň mezi univerzálními ovladači,“ řekl Joerg Tewes, viceprezident obchodní skupiny Digitální domácnost společnosti Logitech. „Dnes lidé oceňují praktičnost a chtějí systémy domácí zábavy, které jsou působivé a současně se snadno ovládají. S ohledem na to společnost Logitech vytvořila dálkový ovladač, díky němuž si lidé ovládání své oblíbené zábavy mohou upravit podle svých představ a ucítí, že nikdy svůj systém pro domácí zábavu neměli pod kontrolou tak, jako nyní.“

Ovladač má ergonomicky tvarované tělo a přehledné rozložení tlačítek v celkově štíhlém, minimalistickém designu, jenž obohatí vzhled vašeho obývacího pokoje. Tlačítka s nízkým profilem jsou navíc podsvícená, takže svou zábavu můžete ovládat snadno i potmě.

Kompatibilita dálkového ovladače Logitech Harmony Touch zahrnuje přes 225.000 zařízení pro domácí zábavu od více než 5.000 značek a dokáže ovládat až 15 různých přístrojů. A dodává se s nabíjecí stanicí, takže bude vždy nabitý a nadosah, aby vám posloužil, ať po něm budete chtít jakoukoli akci.

Cena a dostupnost

Očekává se, že dálkový ovladač Logitech Harmony Touch bude ve Spojených státech i v Evropě k dostání v říjnu 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 4499 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na blogu společnosti Logitech.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Spolu s Halloweenem (resp. v USA po Dni díkůvzdání) nás již několik dní prodejci atakují nabídkami na tzv. Black Friday, prodejní akci importovanou s již zmíněným svátkem z USA. Každý někdy podlehne a koupí věc, kterou nepotřebuje. Zalíbila ss Ferrari PowerBank Soft Rubber 5000 mAh Black. Záložní kapesní baterie jako každá jiná, pouze vybavená logem Ferrari. Za cenu prý o 40 % nižší, nekupte to. :o)

Nepřehlédněte

Recenzi akční kamery Rollei 420 jsme vám nabídli před rokem, od té doby se stále chytáme na novější a „nadupanější“ model 430, který odlišuje hlavně displej na čelní straně a schopnost natáčet 4K při 30 FPS. V době představení jistě špička, jak si povede kamera v době, kdy se nachází prakticky na konci životního cyklu?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek