Pátek , 23. 02. 2024

Svatopluk

Diskuze k článku

12 komentářů

 1. Re: Dnes přijde zemětřesení v digitálním vysílání
  Jo, už je to tady – máme na baráku společnou anténu, která byla speciálně jen na jeden kanál, na kterým teď nic nevysílá :-/ to jsem zvědav, kdy to někdo vyřeší 🙁 Informovanost nebyla obecně moc velká.

  1. Re: Dnes přijde zemětřesení v digitálním vysílání
   Víte, ono je to o tom, kdy se vaše SVJ nebo výbor samosprávy o to postará. Samo se to nespraví 🙂 Jde udělat STB nahoru do spol. antény.

   1. Re: Dnes přijde zemětřesení v digitálním vysílání
    To máte pravdu a neříkáte mi nic nového. To, že zástupci vlastníků to nejsou schopni řešit, je věc druhá. A převádět digitál na analog se vyplatí jen v hodně velkých “panelácích” a obecně tuto variantu nepodporuji – přijde se o služby EPG a kdo ví, co ještě.

 2. Re: Dnes přijde zemětřesení v digitálním vysílání
  Aha, takže Multiplex 2 má zpoždění a pojede asi až po poledni!

 3. Re: kvalita dvb-t
  Aha, takže s tou kvalitou obrazu jsem se asi unáhlil 🙁 zvuk je sice nyní lepší, ale obraz i přes vyšší datový tok je horší. Může za to asi nepříliš schopné zařízení, které zajišťuje převod videa na straně ČT. Snad to ještě nějak vyladí…

  1. Re: kvalita dvb-t
   myslím, že čt má několikanásobně lepší zařízení pro přenos vysílání než ty doma… mimochodem, s pozemním digitálním vysíláním jsem nadmíru spokojen :o)

   1. Re: kvalita dvb-t
    Nevíš která bije 😀 ČT, případně firmy jí najaté na zajištění technologické stránky věci, to naprosto nezvládli. Ale už to poladili. Více se tomuto tématu věnují na jiných stránkách.

  1. Re: Přišlo zemětřesení v digitálním vysílání
   Mux 2 je dost tragédie – jen 2 programy a zbytek stupidní hlášení o tom, že zde možná někdy v budoucnu bude další program :-/

 4. I gave https://www.cornbreadhemp.com/products/cbd-sleep-gummies a try for the treatment of the maiden adjust, and I’m amazed! They tasted distinguished and provided a sense of calmness and relaxation. My lay stress melted away, and I slept well-advised too. These gummies are a game-changer for me, and I enthusiastically put forward them to anyone seeking natural emphasis relief and better sleep.

 5. I gave https://www.cornbreadhemp.com/collections/full-spectrum-cbd-oil a whack at with a view the cardinal adjust, and I’m amazed! They tasted smashing and provided a intelligibility of calmness and relaxation. My emphasis melted away, and I slept outstrip too. These gummies are a game-changer on the side of me, and I enthusiastically recommend them to anyone seeking natural worry liberation and well-advised sleep.

 6. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/collections/cbd-cream in search the blue ribbon control and was pleasantly surprised by the results. Initially skeptical, I found that it significantly helped with my appetite and slumber issues without any unconcealed side effects. The oil was serene to put to use, with legible dosage instructions. It had a mild, lusty taste that was not unpleasant. Within a week, I noticed a marked improvement in my blanket well-being, ardour more languorous and rested. I comprehend the regular approximate to wellness CBD offers and aim to pursue using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Lamax před Vánoci chrlil jednu novinku za druhou, podobně jako konkurence. Nabídka se potěšitelně rozrostla o další a další zařízení, zejména v oblasti těch "chytrých". Lamax startoval na trhu s akčními kamerami, přidal reproduktory a sluchátka. Ty mám od nich dosud nejraději. Posledním kouskem, který jsem mohl vyzkoušet, je model Street2, jenž se s pořizovací cenou 890 Kč řadí mezi dostupnější bezdrátové reproduktory. Na cenové akce si zatím musíme počkat.
Již číslo v názvu napovídá, že tato kamera se bude v portfoliu Lamaxu řadit na jeho začátek, stává se nejlevnější modelem. Co to v praxi znamená pro zákazníka? Papírově se prakticky shoduje (popisky s piktogramy na produktových stránkách jsou prostě totožné) s dražším modelem Lamax X7.1 Naos, což vypadá lákavě.
Dalším z videí z rozbalování budou multiplatformní sluchátka, která můžete používat s konzolemi PS4, Xbox One, Nintendo Switch, stolním počítačem a také nejnovějšími notebooky i telefony, od polské herní značky Genesis (založené roku 2013). Nabízí tkaninou chráněný audio kabel, zásuvný mikrofon a masivní náušníky, slibující dobrý zvuk...
Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.

Nepřehlédněte

Niceboy RAZE 2 twins se nebojí originality a inovativního přístupu. Navíc opět nabízí ochranu proti vodě IPx7. RAZE 2 twins tvoří dva menší reproduktory s možností pevného fyzického spojení a ještě překrytí ochrannou gumou, která dodá potřebný styl a základní odolnost při pádu. Každý nabízí výkon 12 W, propojeny jsou navzájem technologií True Wireless a k počítači či mobilu se připojí prostřednictvím Bluetooth 4.2.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek