Neděle , 03. 12. 2023

Svatoslav

SOUTĚŽ o reproduktory: demoliční derby

31. 10. 2008

Na měsíc listopad jsme si pro vás připravili trochu netradiční soutěž a myslíme, že hodně z našich čtenářů bude mít dostatek „materiálu“ k tomu, aby se zúčastnili. Máme pro vítěze připravenou i hodnotnou cenu, takže neváhejte a čtěte dále!

V naší soutěži nepůjde o znalosti elektroniky nebo produktů nějakého sponzora. Jistě má mnoho z vás, našich milých čtenářů, osobní zkušenost s nějakou tou neposlušnou elektronickou hračkou. Ta často slušně řečeno zkouší naši bezmeznou trpělivost a pevné nervy až do té zlomové chvíle, kdy se rozhodneme přístroj svépomocí opravit. Definitivně, neodvratně a jednou pro vždy! Přístroji se tak stane nějaká velice nepříjemná nehoda, a abyste se mohli zúčastnit naší listopadové soutěže, stačí tuto „nehodu“ nějak zdokumentovat (fotografie, video) a poslat na náš redakční mail.


Tyto povedené reproduktory s výkonem 2x25W mohou být vaše!

Uzávěrka vašich příspěvků je 22.11.2008, potom budou všechny uveřejněny, čtenáři budou moci do konce měsíce hlasovat a vybrat tak ten nejpovedenější příspěvek. Výherce se může těšit na 2.0 sadu reproduktorů Redstar RS-220 v hodnotě 1100 Kč, které jsme nedávno testovali, a které nám pro tuto soutěž věnoval jejich dovozce, společnost Starcom International s.r.o. Koneckonců oni sami mají s destrukčními tendencemi bohaté zkušenosti. Na jejich demonstračním videu přejíždí svou klávesnici autem a pálí benzínem.


Jemná hodinářská práce, bravo!

Abychom vás správně navnadili, přidáváme malou ukázku toho, jaké příspěvky jsou vítány. Majitel DVD přehrávače na obrázku nebyl zcela spokojen s úrovní čtení disků a rozhodl se opatrně pročistit jeho optiku od prachu a nečistot. Zda tento jemný, doslova hodinářský zásah pomohl problém vyřešit už jsme se nedozvěděli, ale ze snímku je patrné, že to výrazně pomohlo minimálně psychické pohodě majitele tohoto neposlušného přístroje.

K TÉMATU  Větší svačina sebou: Sigmatek PDX-4200

Takže neváhejte a posílejte svoje příspěvky na mail redakce@digilidi.cz . Když nic jiného, bude alespoň legrace! Nakonec ale jedno varování, které myslíme zcela vážně. Pamatujte při demoličním derby na svoji bezpečnost a nepouštějte se do žádných nebezpečných kousků pro zvýšení efektu vašeho příspěvku! Elektroniky budete mít ještě mraky, ale zdraví jen jedno;-).

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Lamax poměrně dynamicky rozšiřuje svou nabídku. Zatímco ještě před několika málo lety jsme jej mohli znát coby českého producenta sluchátek a reproduktorů, již nějaký čas trh obohacuje akčními kamerami, autokamerami a dokonce navigací. Kamera do auta s označením C9 byla předmětem našeho testu a není třeba dodávat, že moje zvědavost byla velká.
Na jaře jsem si vyzkoušel první sluchátka od firmy Lamax, jednalo se konkrétně o model Elite E-1. A byl jsem velmi mile překvapen. Na podzim jsem dostal k dispozici sluchátka Blaze B-1, která se v portfoliu firmy Lamax nachází ve spektru levnějších modelů (cena 1 190 Kč). Otázka tedy je, zda milé překvapení z Elite E-1 přetrvalo.

Nepřehlédněte

Aktualizováno o fotky dodaného štítu! Nedostatek ochranných pomůcek se stal v boji s nákazou Covidem-19 celosvětovým  problémem. Jejich absence přímo ohrožuje ty, kteří za nás bojují v první linii. Zdravotníci, policisté, hasiči a mnoho dalších, kteří přicházejí do styku s nákazou každý den, nemají dostatek vybavení, které by je dokázalo ochránit. To jsme se rozhodli změnit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek