Sobota , 13. 07. 2024

Markéta

5 znamení, že by vaše e-mailová adresa měla být aktualizována

28. 06. 2024

28. 06. 2024

Kdy jste se naposledy opravdu podívali na svou e-mailovou adresu? Pokud od vaší první registrace uběhly roky, možná by stálo za zvážení pořízení nové, protože by mohla přinést některé výhody, které stojí za to prozkoumat. Zde je několik věcí, které je třeba vzít v úvahu při rozhodování, zda je čas na upgrade e-mailu.

Váš e-mail vás již nezastupuje

Vaše e-mailová adresa má pravděpodobně zvláštní místo jako jedna z vašich prvních digitálních identit. I když tento počáteční e-mail tehdy fungoval jako způsob komunikace, nyní může připadat zmrazený v čase, pozůstatek z jiné doby, než textové zprávy a sociální média zahrnovaly tolik mých online interakcí. Takže váš původní e-mail stále vyhovuje tomu, kým jste se stali? Nebo by mohl být čas na nový, který lépe odráží perspektivy a priority, které nyní zastáváte?

Lidé mají potíže se zapamatováním vašeho e-mailu

Vždy je trochu otravné, když někomu dáte svou e-mailovou adresu a o pár dní později vás požádá, abyste ji zopakovali, protože ji zapomněl nebo si ji zapsal špatně. Naše e-maily může být někdy obtížné si zapamatovat, zvláště pokud obsahují dlouhé řetězce písmen a čísel, které nejsou vždy nejintuitivnější. A nepomáhá ani to, že e-mailové služby často navrhují automaticky vygenerované adresy, které jsou jen změť náhodných znaků během procesu registrace. Pokud vás tedy lidé neustále žádají, abyste opakovali nebo přepisovali váš e-mail, nebo si všimnete překlepů v tom, jak je vaše adresa napsána v oficiálních (nebo neoficiálních) dokumentech, nebojte se věci osvěžit novou e-mailovou přezdívkou.

Změnili jste zaměření kariéry nebo odvětví

Máte v názvu mailu svou starou profesi? Možná to může lidi zmást? Pokud jste změnili kariéru nebo odvětví, je nejvyšší čas na novou emailovou adresu.

K TÉMATU  Rekordér Sony RDR-HXD890: poznej deset rozdílů

Vaše schránka je zaplavena nesmysly

Je vaše schránka neustále přeplněná spamem, akcemi, newslettery a dalšími e-maily, které vás ve skutečnosti nezajímají? Pokud ano, všechen ten nepořádek může ztěžovat rozpoznání důležitých zpráv, které chcete vidět od přátel, spolupracovníků a dalších. Když je vaše doručená pošta zaplavena věcmi, které nepotřebujete, je snadné přijít o příležitosti, termíny nebo cenné aktualizace. Je frustrující, když váš čas a pozornost směřují k e-mailům, které jen smažete. Řešení je jednoduché: vytvořte novou, čistou e-mailovou adresu, která je sdílena selektivně. Doručená pošta bez spamu znamená lepší zaměření na skutečné konverzace, na kterých záleží.

Nový začátek prostě dobrý pocit

Pokud se vám žádný z výše uvedených důvodů pro novou e-mailovou adresu nezdá přesvědčivý, možná budete chtít zvážit také symbolický nový začátek, který poskytuje. Možná jsou minulé e-maily plné vzpomínek, které byste raději neměli znovu navštěvovat pokaždé, když otevřete doručenou poštu. Nebo možná chcete věnovat adresu jen blízkým přátelům a rodině a oddělit práci a další kontakty.

Zlepší se také soukromí. Máte plnou kontrolu nad tím, kdo získá vaši novou adresu, a vyhnete se tak nechtěným kontaktům z minulých romantických zájmů, zaměstnání, organizací nebo jiných spojení, které vás digitálně doženou.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Závody v pokroku v oblasti umělé inteligence jsou v plném proudu. Jednotlivé společnosti dělají vše proto, aby mohli zákazníkům nabídnout lepší možnosti AI. Po dlouhé době je tu něco, v čem mohou technologičtí giganti skutečně soutěžit. Jedna z nejznámějších technologických společností, Huawei, se zaměří na zvýšení výroby svého AI čipu Ascend 910B na úkor výroby svých telefonů Mate 60, alespoň v jednom závodě.

Kdo hledá úložný prostor s větším objemem, než mají běžné flash disky, netouží jej mít připnutý na klíčích a přesto kompaktní, aby se vešel pohodlně do kapsy (nemluvě o kapacitě versus cena), pro toho může být tento „portable“ externí disk to pravé. Může mít i ještě s větší kapacitou, ale to už musí počítat s vyšší cenou a silnější krabičkou, než u tohoto 1 TB obsahem velkého 2,5palcového disku.

Dalším z videí z rozbalování budou multiplatformní sluchátka, která můžete používat s konzolemi PS4, Xbox One, Nintendo Switch, stolním počítačem a také nejnovějšími notebooky i telefony, od polské herní značky Genesis (založené roku 2013). Nabízí tkaninou chráněný audio kabel, zásuvný mikrofon a masivní náušníky, slibující dobrý zvuk...

Nepřehlédněte

V moderním světě, kde první dojem může hrát velkou roli, má tisk kvalitních etiket zásadní význam. Etikety nesou nejen informace, ale i identitu vaší značky. A aby byla tato identita zachycena co nejpřesněji a nejvýrazněji, je potřebná tiskárna štítků, která spojuje technickou preciznost s kreativním potenciálem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek