Pátek , 09. 06. 2023

Stanislava

Bezdrátový hrnek a ¾ hodiny teplé „kafe“

05. 04. 2015

05. 04. 2015

Máme Velikonoce, tak trošku zlehka. Svět se opravdu staví na hlavu, protože už i hrnky chtějí být bezdrátové a tedy potřebují vlastní baterii. Takový je (ne)obyčejný Nano Heated Mug, který díky baterii udrží nápoj teplý po 45 minut.

TIP: Váha spočítá kalorie za vás, Hydrobee – vodní elektrárna za 24 dolarů

Vlastně jde jen o plastový hrnek s vnitřním vyhříváním a akumulátorem, nabíjeným prostřednictvím USB. Baterie má vydržet 7 cyklů, přičemž se hrnek sám vypne po 30 minutách od zapnutí. Teplota nápoje při tom zůstane přes 60 oCpo celých 45 min.

Provoz indikuje modrá barva LED světel po obvodu, pokud se akumulátor vybije pod 25 % kapacity, začne blikat červeně. Hmotnost hrnku je nemalých 400 g a cena na Kickstarteru začínala na 28 USD, nyní jej posledních 5 zákazníků koupí za 30 USD a dalších 2 500 za 34 USD (cca 860 Kč) – konečná produkční cena při tom bude baťovských 39,99 USD. Tedy pokud se projekt rozjede a nasbírá potřebné finance. Pak se hrnků dočkáte v srpnu.

Zdroj: Green Lama

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jako má Renault svoji Dacii, podobně má Lamax značku BML (sdílí stejného majitele) - tedy produkt, který vždy bude o něco levnější za cenu kompromisů. U akčních kamer to dříve fungovalo, i když BML již dlouho nevyrukovalo s ničím novým. Proč by tomu mělo být jinak u reproduktorů? Říkám si. Rovnou kupuji nový reproduktor BML S6, nechce se mi totiž čekat. A lidi na srovnávači cen jej chválí...
Tento reproduktor není našim čtenářům cizí, jde o novinku, ale nedávno jsme vám ho ukázali v krátkém videu. Tvarem i názvem napovídá, že chce převzít roli nástupce prvního RAZE se ctí. Proto nabízí vyšší výkon 20 W bez poklesu výdrže baterií. Jsou si velmi podobné a při tom nový model působí dospěleji.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek