Sobota , 10. 06. 2023

Gita

Fotoprůlet výstavou High End Praha 2011

Malé ohlédnutí za velkou výstavou špičkové audiovizuální techniky High End Praha.

24. 02. 2011

24. 02. 2011

Zamysleli jste se někdy nad tím, jakou audio sestavu byste si pořídili, kdybyste měli neomezený rozpočet? Nebo jakou byste si pořídili právě nyní podle vaší aktuální finanční situace?

Jestliže v odpovědích na otázky tohoto typu tápete, ale hodláte si v nejbližší době udělat radost novým aparátem, nebo jen nasáváte magickou atmosféru HiFi studií, či byste chtěli porovnat nové věci s vaší aktuální domácí sestavou, měli jste například možnost tak učinit na o víkendu konané výstavě špičkové audiovizuální techniky High End Praha.

Na jednom místě zde bylo k vidění a slyšení neskutečné množství produktů mnoha značek u téměř čtyř desítek distributorů. Od sluchátek po reproduktory, od kabelů po zesilovače, výprodej nahrávek za pár korun i sestavy za několik miliónu. Pojďme se nyní v několika fotografiích ohlédnout za touto víkendovou akci, která podle počtu návštěvníků má u nás velký ohlas.

Apropo ohlas; o hlas a zvuk jako takový zde samozřejmě jde v první řadě, ale ruku na srdce – kdo z vás se napřed nedívá a teprve až posléze poslouchá. Tudíž pro ty kdo byli a chtějí si oživit své audiovizuální vzpomínky, i pro ty, kteří nebyli, a chtěli by znát například odpověď na výše položené řečnické dotazy, je tu malá pocházka portfoliem u nás distribuovaných značek. Vybrali byste si?


 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dnes testovaným zařízením se výrobce snaží nabídnout duchovního nástupce, resp. klon, dříve uvedených zařízení typu 2 v 1 - stejně velkého VisionBooku 11Wa a menšího 10Wi-S. Od každého si bere něco, vždy vlastním způsobem. Chce být zcela novým a neokoukaným modelem v nabídce Umaxu. To se mu dozajista daří...
Externí reproduktor jsme v testu dlouho neměli. Námi dnes testovaný kousek navíc prošel snad všechny redakce v republice a na srovnávacích webech je populární. Asi bude dobrý, říkáme si, zkusíme jej tedy i my. Jak si povede ve zkoušce odolnosti? Pojďte se kouknout, asi se budete divit...

Nepřehlédněte

Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek