Čtvrtek , 30. 11. 2023

Ondřej

Fotoprůlet výstavou High End Praha 2011

Malé ohlédnutí za velkou výstavou špičkové audiovizuální techniky High End Praha.

24. 02. 2011

24. 02. 2011

Zamysleli jste se někdy nad tím, jakou audio sestavu byste si pořídili, kdybyste měli neomezený rozpočet? Nebo jakou byste si pořídili právě nyní podle vaší aktuální finanční situace?

Jestliže v odpovědích na otázky tohoto typu tápete, ale hodláte si v nejbližší době udělat radost novým aparátem, nebo jen nasáváte magickou atmosféru HiFi studií, či byste chtěli porovnat nové věci s vaší aktuální domácí sestavou, měli jste například možnost tak učinit na o víkendu konané výstavě špičkové audiovizuální techniky High End Praha.

Na jednom místě zde bylo k vidění a slyšení neskutečné množství produktů mnoha značek u téměř čtyř desítek distributorů. Od sluchátek po reproduktory, od kabelů po zesilovače, výprodej nahrávek za pár korun i sestavy za několik miliónu. Pojďme se nyní v několika fotografiích ohlédnout za touto víkendovou akci, která podle počtu návštěvníků má u nás velký ohlas.

Apropo ohlas; o hlas a zvuk jako takový zde samozřejmě jde v první řadě, ale ruku na srdce – kdo z vás se napřed nedívá a teprve až posléze poslouchá. Tudíž pro ty kdo byli a chtějí si oživit své audiovizuální vzpomínky, i pro ty, kteří nebyli, a chtěli by znát například odpověď na výše položené řečnické dotazy, je tu malá pocházka portfoliem u nás distribuovaných značek. Vybrali byste si?


 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Osobně jsem podlehl kouzlu malých 10 až 12palcových notebooků či hybridních tabletů s klávesnicí. Jsou však lidé, kterým na velikosti záleží, i když výkon moderních 4jádrových Atomů by jim zcela stačil i s 2 GB RAM. Pro ty nabízí Umax řešení v podobě ultra-levného 14palcového notebooku…

Lamax poměrně dynamicky rozšiřuje svou nabídku. Zatímco ještě před několika málo lety jsme jej mohli znát coby českého producenta sluchátek a reproduktorů, již nějaký čas trh obohacuje akčními kamerami, autokamerami a dokonce navigací. Kamera do auta s označením C9 byla předmětem našeho testu a není třeba dodávat, že moje zvědavost byla velká.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek