Úterý , 21. 05. 2024

Monika

Fotoprůlet výstavou High End Praha 2011

Malé ohlédnutí za velkou výstavou špičkové audiovizuální techniky High End Praha.

24. 02. 2011

24. 02. 2011

Zamysleli jste se někdy nad tím, jakou audio sestavu byste si pořídili, kdybyste měli neomezený rozpočet? Nebo jakou byste si pořídili právě nyní podle vaší aktuální finanční situace?

Jestliže v odpovědích na otázky tohoto typu tápete, ale hodláte si v nejbližší době udělat radost novým aparátem, nebo jen nasáváte magickou atmosféru HiFi studií, či byste chtěli porovnat nové věci s vaší aktuální domácí sestavou, měli jste například možnost tak učinit na o víkendu konané výstavě špičkové audiovizuální techniky High End Praha.

Na jednom místě zde bylo k vidění a slyšení neskutečné množství produktů mnoha značek u téměř čtyř desítek distributorů. Od sluchátek po reproduktory, od kabelů po zesilovače, výprodej nahrávek za pár korun i sestavy za několik miliónu. Pojďme se nyní v několika fotografiích ohlédnout za touto víkendovou akci, která podle počtu návštěvníků má u nás velký ohlas.

Apropo ohlas; o hlas a zvuk jako takový zde samozřejmě jde v první řadě, ale ruku na srdce – kdo z vás se napřed nedívá a teprve až posléze poslouchá. Tudíž pro ty kdo byli a chtějí si oživit své audiovizuální vzpomínky, i pro ty, kteří nebyli, a chtěli by znát například odpověď na výše položené řečnické dotazy, je tu malá pocházka portfoliem u nás distribuovaných značek. Vybrali byste si?


 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

DigiLidi vás zve na cestu časem s naším novým článkem. Podívejte se s námi na návrat klasických technologií v moderním kabátě. Retro technologie se vracejí do hry s úžasným moderním designem. Od klasických gramofonů po ikonické fotoaparáty - objevte, jak se oblíbené technologie z minulosti stávají stylovými a funkčními kousky v dnešní digitální éře. Připravte se na vzrušující setkání s retro technologiemi, které zaujmou každého nadšence a milovníka klasiky.
Po nejlevnějším modelu Vega se nám na stůl i do rukou dostala poměrně nová kamera značky Niceboy, která cílí na opačné spektrum zákazníků, mainstreamová Vega 5 Pop s dotykovým displejem. Stejně jako vy, položili jsme si otázku, zda má taková obrazovka u akční kamery vlastně smysl.
Přinášíme unboxing video sluchátek Niceboy HIVE Pins, která již mají noevé logo a také nabízí Bluetooth 5.0 pro zaručený kvalitní přenos zvuku. Krytí IPx4 sluchátkům zaručuje bezpečné používání v dešti a díky třem velikostem nástavců padnou do každého ucha. A hlavní má být nárůst výdrže oproti pědchůdcům při dobrém poměru cena/výkon.

Nepřehlédněte

Německý výrobce Rollei se primárně zaměřuje produkci akčních kamer, stativů a vybavení pro fotografy. My jsme měli možnost otestovat jednu ze tří nabízených autokamer, a sice model DVR-318, kterou pořídíte ve značkovém eshopu za 3 490 Kč, čímž se stává vlajkovou lodí (do auta) firmy v této kategorii.
Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek