Sobota , 22. 06. 2024

Pavla

Časopis Computer: Na DIGIlidi.cz není nic zbytečného

10. 06. 2007

10. 06. 2007

V čísle 11/2007 časopisu Computer se objevila recenze našeho webu. Celkové hodnocení dopadlo velmi dobře, což nás samozřejmě těší. A co vy? Jak se vám líbí náš web a co byste na něm zlepšili?

„Tento nový web je postaven na redakčním systému Drupal, na kterém běží mimo jiné i webové stránky našeho časopisu. Autoři se snažili využít systémů kategorií, vestavěného vyhledávání, práce s nabídkou, postraních boxíků, komentářového systému, anket a dalších prvků, které Drupal standardně nabízí. Zdá se, že žádný z prvků zde není navíc nebo nevyužitý, což se často stává amatérským tvůrcům při prvních krocích s redakčními systémy.“ Zaznělo v hodnocení.

Z výtek bylo zmíněno nedodržování pravidel XHTML kódu nebo další drobnosti, například ne úplně dokonalé zobrazování data vkládaných článků. Druhou zmíněnou věc a podobné napravíme. Co se týče validity kódu, jádro webu je validní, u vkládaných článků zatím důslednou správnost opravdu nehlídáme. Důležité pro nás je finální zobrazení na různých prohlížečích, což se nám snad daří.

Podrobné hodnocení

Nápad 4/5
Obsah 4/5
Vzhled 4/5
Kód 3/5
Struktura 4/5

Celkem 4/5

Jak to vidíte vy?

A co vy? Jak vidíte uvedené hodnocení? Máte nějaké výtky nebo tipy pro zlepšení DIGIlidi.cz? Přispějte svými náměty přímo do diskuse, nebo nám napište na e-mail(redakce@digilidi.cz).

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek