Čtvrtek , 08. 06. 2023

Medard

Časopis Computer: Na DIGIlidi.cz není nic zbytečného

10. 06. 2007

10. 06. 2007

V čísle 11/2007 časopisu Computer se objevila recenze našeho webu. Celkové hodnocení dopadlo velmi dobře, což nás samozřejmě těší. A co vy? Jak se vám líbí náš web a co byste na něm zlepšili?

„Tento nový web je postaven na redakčním systému Drupal, na kterém běží mimo jiné i webové stránky našeho časopisu. Autoři se snažili využít systémů kategorií, vestavěného vyhledávání, práce s nabídkou, postraních boxíků, komentářového systému, anket a dalších prvků, které Drupal standardně nabízí. Zdá se, že žádný z prvků zde není navíc nebo nevyužitý, což se často stává amatérským tvůrcům při prvních krocích s redakčními systémy.“ Zaznělo v hodnocení.

Z výtek bylo zmíněno nedodržování pravidel XHTML kódu nebo další drobnosti, například ne úplně dokonalé zobrazování data vkládaných článků. Druhou zmíněnou věc a podobné napravíme. Co se týče validity kódu, jádro webu je validní, u vkládaných článků zatím důslednou správnost opravdu nehlídáme. Důležité pro nás je finální zobrazení na různých prohlížečích, což se nám snad daří.

Podrobné hodnocení

Nápad 4/5
Obsah 4/5
Vzhled 4/5
Kód 3/5
Struktura 4/5

Celkem 4/5

Jak to vidíte vy?

A co vy? Jak vidíte uvedené hodnocení? Máte nějaké výtky nebo tipy pro zlepšení DIGIlidi.cz? Přispějte svými náměty přímo do diskuse, nebo nám napište na e-mail(redakce@digilidi.cz).

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dobrých levných akčních kamer je jako šafránu, BML cShot1 4K s doporučenou cenou 1 390 Kč vypadá jako jedna z nich. Příbuznost s dražším sourozencem BML cShot3 4K nezapře a to je dobře.
Sluchátka Genesis Oxygen 400 jsou vcelku netradičně mezi herními periferiemi v provedení do uší, tedy tzv. „špunty“. Přes to, aby mohla být herní, nabízí možnost připojit mikrofon. Vedle toho nás při vcelku nízké ceně překvapila bohatá výbava.
I v dnešní době je hodně lidí, kteří telefonování za volantem řeší po staru – buď nevolají, nebo zvednou telefon k uchu, bezpečnost nebezpečnost, pokuta ne pokuta. Já jsem nějakou dobu toto řešil telefonem v držáku a hlasitým odposlechem. Levné, ale nepohodlné. Do doby, než na mě vykoukl testovaný produkt od BML doslova za pár korun…

Nepřehlédněte

Je pozdě, ale pokud byste chtěli ještě pořídit pár užitečných věcí na poslední chvíli (nebo na další pandemii). Věcí, které se v dnešní době pandemické mohou hodit a jsou současně výhodnou koupí.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek