Pátek , 19. 07. 2024

Čeněk

Časopis Computer: Na DIGIlidi.cz není nic zbytečného

10. 06. 2007

10. 06. 2007

V čísle 11/2007 časopisu Computer se objevila recenze našeho webu. Celkové hodnocení dopadlo velmi dobře, což nás samozřejmě těší. A co vy? Jak se vám líbí náš web a co byste na něm zlepšili?

„Tento nový web je postaven na redakčním systému Drupal, na kterém běží mimo jiné i webové stránky našeho časopisu. Autoři se snažili využít systémů kategorií, vestavěného vyhledávání, práce s nabídkou, postraních boxíků, komentářového systému, anket a dalších prvků, které Drupal standardně nabízí. Zdá se, že žádný z prvků zde není navíc nebo nevyužitý, což se často stává amatérským tvůrcům při prvních krocích s redakčními systémy.“ Zaznělo v hodnocení.

Z výtek bylo zmíněno nedodržování pravidel XHTML kódu nebo další drobnosti, například ne úplně dokonalé zobrazování data vkládaných článků. Druhou zmíněnou věc a podobné napravíme. Co se týče validity kódu, jádro webu je validní, u vkládaných článků zatím důslednou správnost opravdu nehlídáme. Důležité pro nás je finální zobrazení na různých prohlížečích, což se nám snad daří.

Podrobné hodnocení

Nápad 4/5
Obsah 4/5
Vzhled 4/5
Kód 3/5
Struktura 4/5

Celkem 4/5

Jak to vidíte vy?

A co vy? Jak vidíte uvedené hodnocení? Máte nějaké výtky nebo tipy pro zlepšení DIGIlidi.cz? Přispějte svými náměty přímo do diskuse, nebo nám napište na e-mail(redakce@digilidi.cz).

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek