Čtvrtek , 20. 06. 2024

Květa

Taky se vám zdá, že se vývoj u chytrých hodinek zastavil? Nebo je to jen můj dojem?

Diskuze k článku

3 komentáře

  1. Re: Kam kráčejí chytré hodinky?
    Ano, chytré hodinky jsou zbytnost, hračička. Sám mám Microsoft Band 2 a jejich provedení myslím není vůbec špatné. Super displej, hodně funkcí, velký potenciál, který Microsoft ale nakonec pohřbil. Prostě, dá se žít líp bez nich, než s nimi.

    1. Vypadá to zajímavě. I když v poslední době mám hazardní hry na svém telefonu rád, pokud jde o zábavu. Na webu mostbet-cesko jsem našel vše, co jsem hledal v oblasti hazardu a sázení. Přehledná vysvětlení pravidel, zajímavé články o strategiích a tipy na výběr sázek https://mostbet-cesko.cz/ to vše dělá ze stránky nepostradatelného pomocníka pro hráče. Zde diskutované bonusy vám skutečně pomohou začít hrát s minimálními investicemi a maximální šancí na výhru. Jsem velmi potěšen, že jsem našel tento zdroj, a jsem si jistý, že jej budu nadále používat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Plánování společenských událostí, veletrhů nebo prodejních akcí může být náročný úkol. Každý organizátor hledá ten správný prvek, který udělá z události nezapomenutelný zážitek. Přenosné party stany, známé také jako reklamní nebo prodejní stánky, jsou tímto prvkem, který přidává do každé akce nádech jedinečnosti a pohodlí.
Na tento článek mě přivedla reportáž na ČT1 v Reportérech ČT, která informuje o zcela bezprecedentním jednání ze strany MPSV vůči soc. firmě Amerfo, zaměstnávající 80 handicapovaných lidí. Dává jim práci, což je skvělé. Například v historické budově, kterou můžete vidět ve 3D online či se tam ubytovat. Prohlédnout si lze i další brněnské památky...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek