Čtvrtek , 20. 06. 2024

Květa

ChatGPT Plus má nyní lepší paměť

21. 05. 2024

21. 05. 2024

Pokud máte placenou verzi ChatGPT, je to pravděpodobně nejspolehlivější generativní chatbot s umělou inteligencí. GPT-4 je stále robustní, s předem vyškolenými doplňky vám pomohou vyladit vaše zkušenosti a OpenAI jej neustále vylepšuje. Tento nejnovější přírůstek může být jedním z nejužitečnějších k dnešnímu dni, zvláště pokud máte tendenci často opakovat věci během několika konverzací.

Cílem je ulehčit uživatelům práci

ChatGPT Plus nyní zavedl novou funkci “Paměť”, poté, co byl dříve zaveden pro omezený počet uživatelů ChatGPT jako test. Je to trvalá paměťová banka, která ChatGPT umožní dozvědět se o sobě konkrétní fakta a znovu je použít v různých konverzacích. Myšlenka je taková, že pokud chcete, aby si ChatGPT pamatoval věci o vás, můžete to jednoduše napsat do chatbota. Kdykoli je to vhodné, AI bude odkazovat na tuto paměťovou banku a použije data, která se o vás dozvěděla, také v jiných konverzacích. Příklad zobrazený OpenAI je o tom, že uživatel řekl chatbotovi o svých mazlíčcích – ChatGPT to uložil do paměťové banky a v samostatné konverzaci použil tyto podrobnosti, když jej uživatel požádal o vygenerování „obrázků svých mazlíčků“.

Dříve jediný způsob, jak přimět ChatGPT, aby odkazoval na něco, co jste mu dříve řekli, bylo vytvořit nový dotaz v rámci stejného chatu. Můžete zkontrolovat, co máte v paměti ChatGPT, zaškrtnutím sekce „Správa vzpomínek“ v rozevíracím seznamu v rozhraní chatu, a pokud chcete, můžete některé věci odstranit nebo je úplně vymazat, kdykoli budete chtít. Funkci lze také zcela vypnout v Nastavení.

K TÉMATU  Unboxing video Ikea Eneby - přichází ze světa nábytku

Je třeba poznamenat, že tato funkce zatím není dostupná v Evropě a Jižní Koreji (možná z důvodu ochrany soukromí) a není jasné, zda bude spuštěna později. V opačném případě bude k dispozici všem uživatelům ChatGPT Plus, takže pokud jste přihlášeni k odběru prémiové úrovně chatbota, nezapomeňte se na to podívat a vyzkoušet. OpenAI říká, že brzy přijde pro uživatele Team a Enterprise a také pro GPT.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tisk na barevných inkoustových tiskárnách už dávno nemusí patřit k těm nejdražším. Naopak, díky nádržím na inkoust, který se jednou za čas jednoduše dotankuje, jde o tisk velmi levný. Srovnatelný s tiskem laserovým. Jak si vedla v našem testu tiskárna Epson L3060? A zmíníme se i o konkurenční rivalce Brother DCP-T500W.
Doplněno o fotky a postřehy: Vega 6 star obohatila flotilu produktů značky Niceboy nedávno jako poslední ze dvou. Kromě nativního 2K videa se snaží zaujmout schopnostmi běžného fotoaparátu v nastavení parametrů včetně aktivní stabilizace obrazu. Samozřejmě čekejte dostatek (možná až nadbytek) příslušenství v luxusním balení. Stačí to na přesvědčení zákazníků, aby kameru koupili?

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Nepřehlédněte

Polská značka nás nedávno vcelku překvapila sluchátky Argon 600, a proto jsme se již bez větších předsudků pustili i do testování herní myši Krypton 550. Produktoví specialisté si evidentně libují v chemických názvech vzácných plynů, nemyslíte? Jak tedy zvládají navrhnout herní myš?
Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek