Čtvrtek , 30. 11. 2023

Ondřej

Nový trasformer od Dellu

13. 06. 2014

13. 06. 2014

vět se mění a notebooky s ním. A tak po Lenovo Yoga a HP x360 přichází se svým konvertibilním notebookem Dell pod názvem Inspiron 13 7000. Recept na zákazníka je jednoduchý: dotykový displej s možností pohybu v úhlu 360 stupňů.

Velikost úhlopříčky je 13 palců s rozlišením 1920 × 1080 se stylus perem, čímž převyšuje své 11palcové konkurenty. Navíc čekejme podsvícenou klávesnici a klasiku od Intelu (procesory Intel Core 4. generace) s možností konfigurace. Výdrž okolo 6 hodin nezní zle, stejně jako hmotnost 1,68 kg je přijatelná. Na trhu se má notebook objevit v září. Menší 11palcový bráška přijde, co nevidět, s cenou od 449 USD (asi 9 100 Kč).

Zdroje: Dell, PCWorld, Pocket-lint

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý, kdo vlastní chytrý i hloupý mobil, jistě někdy řešil problém s nabíječkou, resp. absencí energie pro dobití telefonu, když jste třeba v přírodě či nemůžete dlouze setrvávat u zásuvky. Pro takové případy „bůh“ vymyslel powerbanky jako A-Data A10050.

Niceboy roste. Firma, která se v nedávné době přihlásila ke sponzoringu české fotbalové reprezentace, nemůže mít malé cíle. Již drahnou dobu Niceboy nevyhledávám jen skrze reproduktory a sluchátka, svůj nabízený sortiment značně rozšiřuje. Jako téměř nesportovec, jsem se podíval na základní fitness náramek X-fit ACTIVE. Ale až tak základní mi nepřipadá.

Nepřehlédněte

Dalším zástupcem herních periferií značky Genesis, kterého vám představíme, je vrcholný model sluchátek Neon 750 RGB. Ty mají tradičně velmi bohatou výbavu včetně obalu pro přenos. Zaujmout chtějí mimo jiné aktivním osvětlením, které je přímo nabíjeno USB portem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek