Pátek , 09. 06. 2023

Stanislava

Žárovka LG upozorní na příchozí hovor

24. 03. 2014

24. 03. 2014

Společnost LG oznámila nové chytré LED žárovky Smart Lamp, které se dokáží připojit k vašemu chytrému telefonu prostřednictvím Bluetooth i Wi-Fi a například se rozblikají, když vám bude někdo volat.

TIP: Zajímavé zbytečnosti z letošního CESu

Mezi další schopnosti patří režim automatického časovače rozsvěcení (bezpečnostní režim, když nejste doma), režim pro přehrávání hudby (blikání do rytmu) či možnost regulovat jas či zhasnout. Podporován je Android 4.3 či iOS 6 a vyšší. Příkon žárovky je 10 W (ekvivalent 60 W běžné žárovky) s deklarovanou životností přes 10 let při 5 hodinách svícení denně. Cena takové žárovky bude asi 35 000 KRW (asi 645 Kč).

Zdroj: LG Electronics

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nejsem fandou „špuntových“ sluchátek, raději mám na hlavě něco jako Otík z filmu Vesničko má středisková a podobně jako on bez drátů, HIVE 2 joy mi plně vyhovují. Přesto chápu, že vy můžete mít preference zcela jiné. Na velikosti jednoduše záleží. Pins jsou pravým opakem, subtilní True Wireless řešení zdaleka nesází pouze na velikost, tedy malost…
Na myšlenku vyzkoušet si výkonnou víceportovou USB nabíječku mě přivedly dvě skutečnosti, na stole se i začaly množit věci, čekající na nabití, a koupě hybridního tabletu s Atomem, který je nabíjen prostřednictvím USB. Hledal jsem alternativu k přehřívající se 2A nabíječce dodané s počítačem.
Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek. Jsem si vědom toho, že úvod článku může někomu připadat spíše jako reklamní sdělení. Nejde to však popsat jinak nežli v superlativech, a to téměř bez výhrad. Jednu tu ale pro vás přece mám. Je to můj náhled na dle mého přemrštěnou cenu. O tom ale až později.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek