Pátek , 14. 06. 2024

Roland

Žárovka LG upozorní na příchozí hovor

24. 03. 2014

24. 03. 2014

Společnost LG oznámila nové chytré LED žárovky Smart Lamp, které se dokáží připojit k vašemu chytrému telefonu prostřednictvím Bluetooth i Wi-Fi a například se rozblikají, když vám bude někdo volat.

TIP: Zajímavé zbytečnosti z letošního CESu

Mezi další schopnosti patří režim automatického časovače rozsvěcení (bezpečnostní režim, když nejste doma), režim pro přehrávání hudby (blikání do rytmu) či možnost regulovat jas či zhasnout. Podporován je Android 4.3 či iOS 6 a vyšší. Příkon žárovky je 10 W (ekvivalent 60 W běžné žárovky) s deklarovanou životností přes 10 let při 5 hodinách svícení denně. Cena takové žárovky bude asi 35 000 KRW (asi 645 Kč).

Zdroj: LG Electronics

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...
Nabídka Umaxu v posledních týdnech zažívala změny – a sice ve složení procesorů, kdy mělo býti více modelů s „Gemini Lake“, ale nestane se tak v brzké době. Intel nestíhá, takže pokud jste čekali na novou generaci úsporných mobilních procesorů, jiná možnost než 14Wg Plus nezůstává. Což nevadí, on se totiž notebook povedl, opět je o něco lepší.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek