Sobota , 24. 02. 2024

Matěj

Žárovka LG upozorní na příchozí hovor

24. 03. 2014

24. 03. 2014

Společnost LG oznámila nové chytré LED žárovky Smart Lamp, které se dokáží připojit k vašemu chytrému telefonu prostřednictvím Bluetooth i Wi-Fi a například se rozblikají, když vám bude někdo volat.

TIP: Zajímavé zbytečnosti z letošního CESu

Mezi další schopnosti patří režim automatického časovače rozsvěcení (bezpečnostní režim, když nejste doma), režim pro přehrávání hudby (blikání do rytmu) či možnost regulovat jas či zhasnout. Podporován je Android 4.3 či iOS 6 a vyšší. Příkon žárovky je 10 W (ekvivalent 60 W běžné žárovky) s deklarovanou životností přes 10 let při 5 hodinách svícení denně. Cena takové žárovky bude asi 35 000 KRW (asi 645 Kč).

Zdroj: LG Electronics

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Německý výrobce Rollei se primárně zaměřuje produkci akčních kamer, stativů a vybavení pro fotografy. My jsme měli možnost otestovat jednu ze tří nabízených autokamer, a sice model DVR-318, kterou pořídíte ve značkovém eshopu za 3 490 Kč, čímž se stává vlajkovou lodí (do auta) firmy v této kategorii.
Oblékněte své vánoční dárky do technologického šarmu! Naše recenze a doporučení pro letošní vánoční sezónu vám přináší špičkové tipy na technologické dárky, které rozjásají oči všech milovníků inovací. Od chytrých zařízení až po high-tech zážitky – darujte svým blízkým něco výjimečného, co nejen potěší, ale také jim přinese radost a moderní pohled na svět v jednom.
Opět se dostáváme k novince z dílen Umaxu (řečeno s nadhledem). Prostě tu máme nový cloudbook, který se pyšní 13,3palovým IPS displejem s plným HD rozlišením. V době masové propagace 4K u čehokoliv působí vlastně velmi adekvátně. Je na čase posunout rozlišení u levných notebooků kupředu, což VisionBook 13Wa dělá. Na takto levný stroj to není málo, dokáže vás motivovat ke koupi?
VisionBook 11Wa v nás vzbudil nemalá očekávání, jak si Umax zvládne poradit nejen s výkonnějším a také energeticky náročnějším Celeronem (oproti Atomu) v šasi tabletu, kde ještě udělal místo na M.2 disk a zadní kameru. Jak to celé ladí, když přidali i operační paměť? Odpovězme v recenzi.

Na trhu s příslušenstvím pro videokamery a fotoaparáty Sony, se objevil kabelový ovladač od čínské firmy JJC, která má ve svém portfoliu velké množství příslušenství v oboru pořizování záběrů, ať již statických či pohyblivých.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek