Pátek , 19. 07. 2024

Čeněk

Žárovka LG upozorní na příchozí hovor

24. 03. 2014

24. 03. 2014

Společnost LG oznámila nové chytré LED žárovky Smart Lamp, které se dokáží připojit k vašemu chytrému telefonu prostřednictvím Bluetooth i Wi-Fi a například se rozblikají, když vám bude někdo volat.

TIP: Zajímavé zbytečnosti z letošního CESu

Mezi další schopnosti patří režim automatického časovače rozsvěcení (bezpečnostní režim, když nejste doma), režim pro přehrávání hudby (blikání do rytmu) či možnost regulovat jas či zhasnout. Podporován je Android 4.3 či iOS 6 a vyšší. Příkon žárovky je 10 W (ekvivalent 60 W běžné žárovky) s deklarovanou životností přes 10 let při 5 hodinách svícení denně. Cena takové žárovky bude asi 35 000 KRW (asi 645 Kč).

Zdroj: LG Electronics

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V oblasti digitálních A/V propojení dochází pořád k dramatickému vývoji. Objevují se nové standardy, typu DisplayPort, ale také dochází k vývoji těch dosavadních. DVI-I, DVI-D, HDMI verze 1.2 a 1.3, různá kabeláž a konektory. Pokusíme se v tom udělat trochu jasno v následujícím přehledu.

Nejsem fanouškem nakupování elektroniky či sportovního vybavení v supermarketu. Dlouhou dobu jsem byl vyloženým odpůrcem. Když jsem narazil na tuto lampu, která jakoby z oka vypadla námi testovanému Lamaxu, zaujala mě i cenou. Pak jsem ji objevil ve výprodeji za 50 % původní ceny, neodolal a 399 Kč (včetně desátek pro Babiše) vytáhl z peněženky bez okolků.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek