Pondělí , 23. 12. 2024

Vlasta

Gigabyte Brix Gaming – základ na hry s otazníkem

26. 06. 2014

26. 06. 2014

Společnost Gigabyte včera oznámila uvedení dalšího z řady svých DIY (Do It Yourself) barebonů (tedy přípravy na funkční PC), které se v tiskové zprávě chlubí zejména výkonnou grafikou Nvidia GTX 760. Celé to má to ale jedno ale…

Tím je uváděná grafická karta Nvidia GTX 760, což by znamenalo na desktopovou verzi. Zde bychom si dovolili pochybovat vzhledem k rozměrům a spotřebě této karty a také použití dalších ryze mobilních komponent. Na první pohled karta se do této malé krabičky ani nemůže vejít. Tipujeme proto notebookovou verzi Nvidia GTX 760M. To také nemusí leckomu znít špatně – sami jsme testovali notebook MSI s GTX 765M. Avšak už tehdy začínala být řada 700 zastaralá. Nebudou proto zákazníci volit spíše něco s modernější a jistě výkonnější GeForce GTX 860M?

TIP: Zotac ZBOX EN760 – našlápnutý prcek

Důležitý je jistě i procesor Intel Core i5 4200H (později Core i7) – 2,8 GHz /3,4 GHz s turbem, 3 MB cache a TDP 47 W. Osadit můžete též dva sloty so-dimm DDR3L pamětí (max. 32 GB) a jeden mSATA modul a také 2,5palcový pevný disk – je pouze na vás, zvolíte-li mechanický či SSD. Bát se nemusíte ani o WiFi, USB 3.0 porty apod. To je prostě klasika dnešních počítačů.

Zdroj: Gigabyte

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vega je jednou z nejjasnějších hvězd na našem nebi. Dokáže však základní model značky Niceboy zazářit v recenzi? Zaujal nás hlavně nízkou cenou 990 Kč, která z ní činí nejlevnější akční kameru, jakou jsme měli v redakci k testování. Papírově neslibuje zázraky, ale papír je jedna věc, nás zajímala realita.
Odolné věci máme rádi, rádi je vždy potrápíme a ještě více nás těší, když přežijí a lze napsat, že výrobce nelže a výrobek je opravdu kvalitní. Podobně tomu bude u testovaného disku HD830, který nás zaujal již asi před rokem na prezentaci společnosti AData. Doba evidentně dozrála a těžký kovový kvádřík dorazil i k nám do redakce…

Nepřehlédněte

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek