Čtvrtek , 28. 09. 2023

Václav

Gigabyte Brix Gaming – základ na hry s otazníkem

26. 06. 2014

26. 06. 2014

Společnost Gigabyte včera oznámila uvedení dalšího z řady svých DIY (Do It Yourself) barebonů (tedy přípravy na funkční PC), které se v tiskové zprávě chlubí zejména výkonnou grafikou Nvidia GTX 760. Celé to má to ale jedno ale…

Tím je uváděná grafická karta Nvidia GTX 760, což by znamenalo na desktopovou verzi. Zde bychom si dovolili pochybovat vzhledem k rozměrům a spotřebě této karty a také použití dalších ryze mobilních komponent. Na první pohled karta se do této malé krabičky ani nemůže vejít. Tipujeme proto notebookovou verzi Nvidia GTX 760M. To také nemusí leckomu znít špatně – sami jsme testovali notebook MSI s GTX 765M. Avšak už tehdy začínala být řada 700 zastaralá. Nebudou proto zákazníci volit spíše něco s modernější a jistě výkonnější GeForce GTX 860M?

TIP: Zotac ZBOX EN760 – našlápnutý prcek

Důležitý je jistě i procesor Intel Core i5 4200H (později Core i7) – 2,8 GHz /3,4 GHz s turbem, 3 MB cache a TDP 47 W. Osadit můžete též dva sloty so-dimm DDR3L pamětí (max. 32 GB) a jeden mSATA modul a také 2,5palcový pevný disk – je pouze na vás, zvolíte-li mechanický či SSD. Bát se nemusíte ani o WiFi, USB 3.0 porty apod. To je prostě klasika dnešních počítačů.

Zdroj: Gigabyte

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
Niceboy roste. Firma, která se v nedávné době přihlásila ke sponzoringu české fotbalové reprezentace, nemůže mít malé cíle. Již drahnou dobu Niceboy nevyhledávám jen skrze reproduktory a sluchátka, svůj nabízený sortiment značně rozšiřuje. Jako téměř nesportovec, jsem se podíval na základní fitness náramek X-fit ACTIVE. Ale až tak základní mi nepřipadá.
Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?
Jistě znáte scény z filmů, kde, pro zvýšení napětí, při kopírování dat do nebo z počítače toho úplně nejvíc nejzlejšího padoucha prožívá hlavní hrdina perné chvíle, protože to jde prostě strašně pomalu. Kdyby měl po ruce testovaný SSD disk AData SE760, asi by si ušetřil mnoho nervů a potu...
Kamera Rollei 372 zaujme hlavně cenovkou, která z ní dělá doslova záležitost pro každého. Navíc nabídne kromě (Full)HD videa i Wi-Fi a ovládání přes aplikaci v mobilu. To za cirka 699 Kč nezní špatně. Hodně nás proto zajímalo, jak si povede v reálu.

Nepřehlédněte

Jedním z dalších Umaxů, které plánujeme otestovat, bude v dubnu nebo květnu 10palcový tablet s pouzdrem v klasickém stylu. Kromě tohoto skoro kapesního počítače plánujeme i test většího brášky Umax 11Wa, dále zabrousíme opět mezi reproduktory s Niceboy Raze, něco také natočíme nejen v akci s Niceboy Vega 5 Fun, ale také v automobilu s Rollei CarDVR-318.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek