Středa , 19. 06. 2024

Leoš

Nové díly Červeného trpaslíka přícházejí!

10. 04. 2009

Kromě toho, že nastal čas Velikonoc, přichází i nové (a pravděpodobně až do nekonečna poslední) epizody oblíbeného seriálu Červený trpaslík (Red Dwarf).

Od pátku 10. do neděle 12. budou v Británii odvysílány celkem 3 nové epizody, ve kterých se naše stará známá skupinka vrací na Zemi. Vysílány budou na televizi Dave.  

Vysílací schéma je následovné:

Pátek 10. dubna
Zpátky na Zem – 1. část
Pistolníci z Apokalypsy
Karanténa
Pekelně ostrý výlet

Sobota 11. dubna
Zpátky na Zem – 2. část
Smeg Ups
Polymorf
Polymorf II – Emocuc

Neděle 12. dubna
Zpátky na Zem – 3. část
O natáčení “Zpátky na Zem”

Návrat do reality
Trosečníci

Pondělí 13. dubna
Zpátky na Zem – 1. část
Zpátky na Zem – 2. část
Zpátky na Zem – 3. část
O natáčení “Zpátky na Zem”

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Recenzi akční kamery Rollei 420 jsme vám nabídli před rokem, od té doby se stále chytáme na novější a „nadupanější“ model 430, který odlišuje hlavně displej na čelní straně a schopnost natáčet 4K při 30 FPS. V době představení jistě špička, jak si povede kamera v době, kdy se nachází prakticky na konci životního cyklu?
Čína plánuje do roku 2025 velký technologický krok ke konkurenčnímu Neuralinku Elona Muska Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií (MIIT) představilo své ambiciózní plány na vývoj mozko-počítačových produktů do roku 2025. MIIT nedávno zveřejnilo komplexní politický dokument, v němž nastiňuje svůj závazek učinit převratné kroky v oblasti špičkových technologií.
Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek