Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.
AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.
Již před čtvrt rokem jsme se poprvé zmínili o tomto stroji, který na papíře působil jako příjemné oživení scény ultralevných cloudbooků, říkejme jim klidně dále notebooky. Čekání se však i kvůli oslavám čínského nového roku protáhlo. Na rozdíl od aktérů známého dramatu jsme se dočkali. Vyplatila se zákazníkům trpělivost?
© 2017 - 2025 digilidi.cz
7 Responses
12V větev
Nějak mi tam chybí přídavná 12V větev, která je potřeba do všech dnešních desek…
re: 12V větev
Mám za to, že to zvládne vyřešit redukce. Nebo jsou v nabídce i adaptéry s přídavným 12V konektorem (tzv. P4 konektor).
http://www.logicsupply.com/products/picopsu_90
Re: Který zdroj do HTPC? Přece notebookový!
Prosím, kde se dá koupit PicoPSU za těch 500 kč, všude to vidím za 1000 kč a více …
Re: Který zdroj do HTPC? Přece notebookový!
Článek byl psán v době, kdy byl dolar za 14 korun – proto bylo tak výhodné nakupovat v USA. Ale mám za to, že i dnes by se to odtud dalo poslat levněji, než to kupovat u nás…