Sobota , 02. 03. 2024

Anežka

Nově udělujeme ocenění: TIP redakce

30. 01. 2014

30. 01. 2014

Dobrý den, vážení čtenáři, připravili jsme pro Vaši snadnou orientaci v recenzích ocenění: TIP redakce.

To budeme udělovat recenzovaným produktům, které nás osloví dobrým poměrem cena / výkon, nadstandardními parametry, anebo čímkoliv jiným. Prostě jej udělíme věci, která nás něčím zaujme a přesvědčí o svých kvalitách.

Autorem loga je můj kolega a kamarád, talentovaný grafik a výtvarník Jan „Optik“ Duchoň, spolumajitel tatérského salónu Mafakazz tattoo.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Aktualizováno o fotky dodaného štítu! Nedostatek ochranných pomůcek se stal v boji s nákazou Covidem-19 celosvětovým  problémem. Jejich absence přímo ohrožuje ty, kteří za nás bojují v první linii. Zdravotníci, policisté, hasiči a mnoho dalších, kteří přicházejí do styku s nákazou každý den, nemají dostatek vybavení, které by je dokázalo ochránit. To jsme se rozhodli změnit.
Na jaře jsem si vyzkoušel první sluchátka od firmy Lamax, jednalo se konkrétně o model Elite E-1. A byl jsem velmi mile překvapen. Na podzim jsem dostal k dispozici sluchátka Blaze B-1, která se v portfoliu firmy Lamax nachází ve spektru levnějších modelů (cena 1 190 Kč). Otázka tedy je, zda milé překvapení z Elite E-1 přetrvalo.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek