Čtvrtek , 28. 09. 2023

Václav

HP chce (nej)lepší zvuk

26. 03. 2015

26. 03. 2015

Společnost Hewlett-Packard oznámila začátek spolupráce se společností Bang & Olufsen s cílem nabízet prémiovou kvalitu zvuku ve svých počítačích, noteboocích i tabletech.

HP dbal u svých Pavilionů i Compaqů a dalších prémiových produktů již dlouho na kvalitní zvuk, což znamenalo spolupráci několika renomovanými výrobci reroduktorů – mně osobně asi nejlépe zněly „repráčky“ JBL Pro!, špatně nezněly ani tóný od Altec Lansing. V současnosti se pyšní zvukem Beats Audio.

TIP: Recenze Pavilion 15 Beats Edition – vyzývavá krása, Recenze notebooku HP Stream 14 – hliníkový mrak

Do budoucna to tedy bude další zvučné jméno s 90letou tradicí, protože to vypadá, že zákazníkům záleží na kvalitě i možnostech nastavení zvuku při sledování filmů, poslechu hudby i hlasové služby. Proto plánuji ladit výstup u každého notebooku, tabletu i desktopu. HP ovládací panel tak bude opět nabízet optimalizované předvolby či si parametry výstupu nastavit sami.  Neočekávali bychom při tom špatný výsledek vzhledem k tomu, že na reproduktory sází takové automobilky jako Aston Martin, Audi, BMW či AMG. První takové produkty by měly přijít na trh ještě během jara.

Zdroj: Bang & Olufsen

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Niceboy roste. Firma, která se v nedávné době přihlásila ke sponzoringu české fotbalové reprezentace, nemůže mít malé cíle. Již drahnou dobu Niceboy nevyhledávám jen skrze reproduktory a sluchátka, svůj nabízený sortiment značně rozšiřuje. Jako téměř nesportovec, jsem se podíval na základní fitness náramek X-fit ACTIVE. Ale až tak základní mi nepřipadá.
I v dnešní době je hodně lidí, kteří telefonování za volantem řeší po staru – buď nevolají, nebo zvednou telefon k uchu, bezpečnost nebezpečnost, pokuta ne pokuta. Já jsem nějakou dobu toto řešil telefonem v držáku a hlasitým odposlechem. Levné, ale nepohodlné. Do doby, než na mě vykoukl testovaný produkt od BML doslova za pár korun…

Spousty souborů, videa, obrázky a hudba se závratnou rychlostí rozrůstají, a už ani nevíme, kam s nimi. Než bude vše přístupné a dostupné online ještě chvíli potrvá, a tak se v mezičase můžeme upírat jedině k pevným diskům. A pokud to má mít řád a efekt, chce to síťové úložiště NAS.

Klasický tablet s Androidem naši redakci delší dobu míjí. Proč tedy nezkusit 8palcový tablet od španělského výrobce elektroniky (především audio techniky) Energy Sistem, který je na našem trhu novinkou a jako takový nabízí moderní operační systém Android 7.0 „Nougat”?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek