Pátek , 19. 04. 2024

Rostislav

HP chce (nej)lepší zvuk

26. 03. 2015

26. 03. 2015

Společnost Hewlett-Packard oznámila začátek spolupráce se společností Bang & Olufsen s cílem nabízet prémiovou kvalitu zvuku ve svých počítačích, noteboocích i tabletech.

HP dbal u svých Pavilionů i Compaqů a dalších prémiových produktů již dlouho na kvalitní zvuk, což znamenalo spolupráci několika renomovanými výrobci reroduktorů – mně osobně asi nejlépe zněly „repráčky“ JBL Pro!, špatně nezněly ani tóný od Altec Lansing. V současnosti se pyšní zvukem Beats Audio.

TIP: Recenze Pavilion 15 Beats Edition – vyzývavá krása, Recenze notebooku HP Stream 14 – hliníkový mrak

Do budoucna to tedy bude další zvučné jméno s 90letou tradicí, protože to vypadá, že zákazníkům záleží na kvalitě i možnostech nastavení zvuku při sledování filmů, poslechu hudby i hlasové služby. Proto plánuji ladit výstup u každého notebooku, tabletu i desktopu. HP ovládací panel tak bude opět nabízet optimalizované předvolby či si parametry výstupu nastavit sami.  Neočekávali bychom při tom špatný výsledek vzhledem k tomu, že na reproduktory sází takové automobilky jako Aston Martin, Audi, BMW či AMG. První takové produkty by měly přijít na trh ještě během jara.

Zdroj: Bang & Olufsen

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tento reproduktor není našim čtenářům cizí, jde o novinku, ale nedávno jsme vám ho ukázali v krátkém videu. Tvarem i názvem napovídá, že chce převzít roli nástupce prvního RAZE se ctí. Proto nabízí vyšší výkon 20 W bez poklesu výdrže baterií. Jsou si velmi podobné a při tom nový model působí dospěleji.
Po testech sluchátek Elite a Blaze, které se ukázaly jako velmi kvalitní produkty od firmy Lamax, jsem se dostal i k „peckám“, a to taktéž bezdrátovým. Jedná se konkrétně o model Tips1, který je v nabídce špuntů od Lamaxu cenově nejdostupnější (790 Kč). Lamax vyrábí další dva modely – Pax1 (990 Kč) a Dots1 (1 690 Kč).
Sluchátka Niceboy nejsou pro naše čtenáře žádnou novinkou, za poslední dobu jsme se mohli seznámit s HIVE podsie či HIVE bones. Dnes recenzovaným sluchátkům se nevíce blíží HIVE XL. HIVE 2 joy vás nebudou stát tolik peněz, jsou horší nebo nikoliv?
Na tento článek mě přivedla reportáž na ČT1 v Reportérech ČT, která informuje o zcela bezprecedentním jednání ze strany MPSV vůči soc. firmě Amerfo, zaměstnávající 80 handicapovaných lidí. Dává jim práci, což je skvělé. Například v historické budově, kterou můžete vidět ve 3D online či se tam ubytovat. Prohlédnout si lze i další brněnské památky...
Dnes testovaným zařízením se výrobce snaží nabídnout duchovního nástupce, resp. klon, dříve uvedených zařízení typu 2 v 1 - stejně velkého VisionBooku 11Wa a menšího 10Wi-S. Od každého si bere něco, vždy vlastním způsobem. Chce být zcela novým a neokoukaným modelem v nabídce Umaxu. To se mu dozajista daří...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek