Čtvrtek , 08. 06. 2023

Medard

HP chce (nej)lepší zvuk

26. 03. 2015

26. 03. 2015

Společnost Hewlett-Packard oznámila začátek spolupráce se společností Bang & Olufsen s cílem nabízet prémiovou kvalitu zvuku ve svých počítačích, noteboocích i tabletech.

HP dbal u svých Pavilionů i Compaqů a dalších prémiových produktů již dlouho na kvalitní zvuk, což znamenalo spolupráci několika renomovanými výrobci reroduktorů – mně osobně asi nejlépe zněly „repráčky“ JBL Pro!, špatně nezněly ani tóný od Altec Lansing. V současnosti se pyšní zvukem Beats Audio.

TIP: Recenze Pavilion 15 Beats Edition – vyzývavá krása, Recenze notebooku HP Stream 14 – hliníkový mrak

Do budoucna to tedy bude další zvučné jméno s 90letou tradicí, protože to vypadá, že zákazníkům záleží na kvalitě i možnostech nastavení zvuku při sledování filmů, poslechu hudby i hlasové služby. Proto plánuji ladit výstup u každého notebooku, tabletu i desktopu. HP ovládací panel tak bude opět nabízet optimalizované předvolby či si parametry výstupu nastavit sami.  Neočekávali bychom při tom špatný výsledek vzhledem k tomu, že na reproduktory sází takové automobilky jako Aston Martin, Audi, BMW či AMG. První takové produkty by měly přijít na trh ještě během jara.

Zdroj: Bang & Olufsen

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek