Pátek , 12. 07. 2024

Bořek

Nové monitory AOC – anebo rovnou tablety?

06. 05. 2014

06. 05. 2014

Společnost AOC vypustila dva nové 22 a 24palcové dotykové IPS LED monitory mySmart, které kromě jiného mají vlastní operační systém Android.

Rozlišení obou obrazovek s IPS maticí je přirozeně 1920 × 1080 (tedy FullHD), přičemž nechybí plná konektivita k počítači skrz klasické VGA či HDMI. Stejně jako klasický monitor pak nabízí integrované reproduktory o výkonu 2 W či HD webovou kameru 720p.

TIP: Ochutnejme KitKat

Kromě toho ve „vnitřnostech“ skrývají platformu pro Android 4.X „Ice Cream Sandwich“ od Nvidia, tedy čtyřjádrový procesor T33 s taktem 1,6 GHz. Dále nechybí 8 GB flash paměti,  4 USB porty a čtečka paměťových karet SDHC, Bluetooth a Wi-Fi. Monitory jsou samozřejmě dotykové.

Zdroje: AOC 1 a 2, CNET

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pro dnešní recenzi, či spíše preview, jsme konkrétně zvolili prostřední variantu powerbanky značky Lamax s kapacitou 15 000 mAh (existují ještě 10 000 mAh a 20 000 mAh). Prostě zlatou střední cestu jako optimální volbu pro náročnějšího kupce, který nechce neustále řešit dobíjení záložního zdroje pro svůj mobilní telefon a popř. jej využije pro tablet i úsporný notebook s USB-C napájením.
Po dlouhé době přinášíme unboxing video bezdrátového reproduktoru. Testovaný výrobek se však od těch v poslední době testovaných liší, Genesis Helium 300BT ARGB jsou klasickou stereo soustavou dvou reproduktorů o celkovém výkonu 24 W.
Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.
Jak dosáhnout vyšší organické návštěvnosti? Chcete, aby se váš web stal hvězdou vyhledávačů? Nebo vám už lezou na nervy neustálé změny algoritmů Googlu? SEO – optimalizace pro vyhledávače je jako skládačka, a když najdete všechny správné dílky, výsledkem bude web, který si návštěvníci i vyhledávače zamilují. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak se stát mistrem v SEO. A nezapomeňte, že dobrá optimalizace není sprint, ale maraton.  

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek