Pátek , 09. 06. 2023

Stanislava

Nové monitory AOC – anebo rovnou tablety?

06. 05. 2014

06. 05. 2014

Společnost AOC vypustila dva nové 22 a 24palcové dotykové IPS LED monitory mySmart, které kromě jiného mají vlastní operační systém Android.

Rozlišení obou obrazovek s IPS maticí je přirozeně 1920 × 1080 (tedy FullHD), přičemž nechybí plná konektivita k počítači skrz klasické VGA či HDMI. Stejně jako klasický monitor pak nabízí integrované reproduktory o výkonu 2 W či HD webovou kameru 720p.

TIP: Ochutnejme KitKat

Kromě toho ve „vnitřnostech“ skrývají platformu pro Android 4.X „Ice Cream Sandwich“ od Nvidia, tedy čtyřjádrový procesor T33 s taktem 1,6 GHz. Dále nechybí 8 GB flash paměti,  4 USB porty a čtečka paměťových karet SDHC, Bluetooth a Wi-Fi. Monitory jsou samozřejmě dotykové.

Zdroje: AOC 1 a 2, CNET

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Po testech sluchátek Elite a Blaze, které se ukázaly jako velmi kvalitní produkty od firmy Lamax, jsem se dostal i k „peckám“, a to taktéž bezdrátovým. Jedná se konkrétně o model Tips1, který je v nabídce špuntů od Lamaxu cenově nejdostupnější (790 Kč). Lamax vyrábí další dva modely – Pax1 (990 Kč) a Dots1 (1 690 Kč).
I v dnešní době je hodně lidí, kteří telefonování za volantem řeší po staru – buď nevolají, nebo zvednou telefon k uchu, bezpečnost nebezpečnost, pokuta ne pokuta. Já jsem nějakou dobu toto řešil telefonem v držáku a hlasitým odposlechem. Levné, ale nepohodlné. Do doby, než na mě vykoukl testovaný produkt od BML doslova za pár korun…
VisionBook 11Wa v nás vzbudil nemalá očekávání, jak si Umax zvládne poradit nejen s výkonnějším a také energeticky náročnějším Celeronem (oproti Atomu) v šasi tabletu, kde ještě udělal místo na M.2 disk a zadní kameru. Jak to celé ladí, když přidali i operační paměť? Odpovězme v recenzi.
Vega je jednou z nejjasnějších hvězd na našem nebi. Dokáže však základní model značky Niceboy zazářit v recenzi? Zaujal nás hlavně nízkou cenou 990 Kč, která z ní činí nejlevnější akční kameru, jakou jsme měli v redakci k testování. Papírově neslibuje zázraky, ale papír je jedna věc, nás zajímala realita.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek