Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Síťový hudební přehrávač Logitech Squeezebox Boom

27. 09. 2008

Dubnová recenze domácího audiosystému Logitech Squeezebox Duet sklidila nebývalou pozornost dokládající, že o tato zařízení typu “vše v jednom“ je skutečný zájem. V redakční schránce nám přistála tiskovka o nedávno uvedeném přírůstku, verzi Boom s integrovanými reproduktory, a my vám přinášíme její zkrácené znění.

Hudební přehrávač stylu „vše v jednom“ – Logitech® Squeezebox™ Boom se vyznačuje integrovaným zesilovačem, vysoce výkonnými reproduktory a zjednodušeným procesem nastavení. Nyní můžete mít digitální hudbu v kterékoli místnosti vašeho domu snadněji než kdykoli dříve.

„Síťový hudební přehrávač Squeezebox Boom je prvním přehrávačem ve své třídě, jenž nabízí vysoce kvalitní zvuk v kompaktním provedení ve stylu vše v jednom. Squeezebox Boom je naprosto novým typem síťového hudebního přehrávače počínaje snadným nastavením a konče průlomovými akustickými parametry. Stačí jej připojit k napájení a váš dům bude plný hudby.

Žádné další audio vybavení ani kabely

Díky síťovému hudebnímu přehrávači Squeezebox Boom můžete poslouchat digitální hudbu podle své volby v kuchyni, ložnici nebo jiné místnosti vašeho domu – bez nutnosti připojovat externí reproduktory. Stačí nový Logitech připojit do napájecí zásuvky a žádné další kabely již nepotřebujete. Poté můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu prostřednictvím stávající domácí sítě z vaší sbírky hudby na počítači nebo internetová rádia podle svého výběru, stejně jako předplacené služby, jako například Rhapsody®, Last.FM, Slacker, Pandora® a Sirius – a to i tehdy, když bude váš počítač vypnutý.
Přidání přehrávače Squeezebox Boom do vaší sítě je velmi jednoduché. Nový přehrávač společnosti Logitech vyhledá dostupné sítě automaticky. Jakmile si vyberete svou síť, postačí zadat heslo a Squeezebox Boom si toto heslo pro vaše pohodlí automaticky zapamatuje napříště.

Přejete-li si poslouchat v každé místnosti v domě jinou hudbu, můžete snadno svůj síťový hudební systém Squeezebox rozšířit. Jednoduše přidáte další přehrávače Squeezebox Boom do kterékoli místnosti si budete přát, nebo pokud již máte hudební systém, doplňte jej o další přehrávač z rodiny produktů Squeezebox, například o síťový hudební systém Logitech® Squeezebox™ Duet.

Poslouchejte tisíce internetových rádií přes vysoce výkonné reproduktory
Zaregistrujete-li svůj síťový hudební přehrávač Squeezebox Boom, získáte přístup k tisícům internetových rádií a miliónům skladeb, které jsou shromážděny v rámci SqueezeNetwork™ – bezplatné on-line služby společnosti Logitech – bez nutnosti pamatovat si internetové adresy nebo hesla. Můžete tak využívat přednosti bezdrátové sítě s optimalizovanou rychlostí přenosu dat a zabezpečeným připojením. Přehrávač Squeezebox Boom využívá plnohodnotnou bezdrátovou technologii 802.11g a duální interní antény.

K TÉMATU  Zásilky ze zahraničí se prodražují a hlavně zpožďují

Síťový hudební přehrávač Squeezebox Boom integrovaný nabízí plně digitální 30 wattový zesilovač doplněný dvěma tweetery s měkkou membránou o průměru ¾ palce (1,9 cm) a dvěma vysoce výkonnými woofery o průměru 3 palce (7,6 cm) s velkým dosahem. Konstrukce s děleným zesilovačem (bi-amplifier) – který zahrnuje vysoce výkonný signálový procesor, zesilovač třídy D a digitální výhybku – umožňuje vytvořit křišťálově čistý zvuk s minimálním šumem a zkreslením. Pro milovníky basů je navíc Squeezebox Boom vybaven výstupem pro připojení externího subwooferu. A pokud si budete přát poslouchat hudbu v soukromí, máte k dispozici konektor jack 3,5 mm pro připojení sluchátek.

Síťový hudební přehrávač Squeezebox Boom funguje i jako budík. Šest tlačítek předvoleb, která jsou umístěna pod displejem, vám umožní snadný výběr vaší oblíbené písně, internetového rádia nebo playlistu.

Součástí balení je i dálkový ovladač, kterým můžete přehrávač Squeezebox Boom ovládat přes celou místnost. Ovladač navíc obsahuje i malý magnet, díky němuž jej můžete snadno přichytit k horní straně přehrávače Squeezebox Boom nebo třeba k radiátoru topení.Přístroj má doporučenou maloobchodní cenu v ČR 6.890,- Kč a na Slovensku 8.490,- Sk včetně DPH.

Související články

Logitech Squeezebox Duet: když hudba zazní domem
Logitech Squeezebox podporuje Last.fm

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý, kdo vlastní chytrý i hloupý mobil, jistě někdy řešil problém s nabíječkou, resp. absencí energie pro dobití telefonu, když jste třeba v přírodě či nemůžete dlouze setrvávat u zásuvky. Pro takové případy „bůh“ vymyslel powerbanky jako A-Data A10050.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek