Středa , 22. 05. 2024

Monika

HP chce (nej)lepší zvuk

26. 03. 2015

26. 03. 2015

Společnost Hewlett-Packard oznámila začátek spolupráce se společností Bang & Olufsen s cílem nabízet prémiovou kvalitu zvuku ve svých počítačích, noteboocích i tabletech.

HP dbal u svých Pavilionů i Compaqů a dalších prémiových produktů již dlouho na kvalitní zvuk, což znamenalo spolupráci několika renomovanými výrobci reroduktorů – mně osobně asi nejlépe zněly „repráčky“ JBL Pro!, špatně nezněly ani tóný od Altec Lansing. V současnosti se pyšní zvukem Beats Audio.

TIP: Recenze Pavilion 15 Beats Edition – vyzývavá krása, Recenze notebooku HP Stream 14 – hliníkový mrak

Do budoucna to tedy bude další zvučné jméno s 90letou tradicí, protože to vypadá, že zákazníkům záleží na kvalitě i možnostech nastavení zvuku při sledování filmů, poslechu hudby i hlasové služby. Proto plánuji ladit výstup u každého notebooku, tabletu i desktopu. HP ovládací panel tak bude opět nabízet optimalizované předvolby či si parametry výstupu nastavit sami.  Neočekávali bychom při tom špatný výsledek vzhledem k tomu, že na reproduktory sází takové automobilky jako Aston Martin, Audi, BMW či AMG. První takové produkty by měly přijít na trh ještě během jara.

Zdroj: Bang & Olufsen

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.
Sluchátka Lamax Base1 již “z praku” nabízejí dobrý poměr ceny a výkonu - 790 Kč neomráčí ani méně movité. Nabízejí kromě klasické reprodukce přes Bluetooth 5.0 i audio kabel (když se vybijí) specialitku v podobě přehrávání hudby z micro SD karty (podobně jako drobný bezdrátový reproduktor Sphere SP-1). Umí být autonomním přehrávačem hudby umístěným přímo na hlavě. Tím z masy sluchátek na trhu vyčnívají podobně jako doga na výstavě beaglů.
Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek. Jsem si vědom toho, že úvod článku může někomu připadat spíše jako reklamní sdělení. Nejde to však popsat jinak nežli v superlativech, a to téměř bez výhrad. Jednu tu ale pro vás přece mám. Je to můj náhled na dle mého přemrštěnou cenu. O tom ale až později.
Vega je jednou z nejjasnějších hvězd na našem nebi. Dokáže však základní model značky Niceboy zazářit v recenzi? Zaujal nás hlavně nízkou cenou 990 Kč, která z ní činí nejlevnější akční kameru, jakou jsme měli v redakci k testování. Papírově neslibuje zázraky, ale papír je jedna věc, nás zajímala realita.

Nepřehlédněte

Po delší době přinášíme video z rozbalení nějaké té “hračky”, tentokrát herní myši Niceboy Oryx M300 Duke. Ta chce oslovit dobrým poměrem ceny a výkonu při max. DPI 6 400 a nízké hmotnosti.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek