Pátek , 12. 07. 2024

Bořek

Rychlý USB disk pro tablety i desktopy

08. 05. 2014

08. 05. 2014

Společnost Patriot uvedla na trh zajímavý flash disk Stellar Boost XT, který je určen pro snadný přenos dat mezi mobilními zařízeními s Androidem a klasickým počítačem. Pomůže mu v tom jednoduchá věc…

TIP: USB 3.1 bude mít nový konektor

…kromě klasického USB 3.0 konektoru je na druhé straně konektor mini USB 3.0, takže nemusíte hledat žádné redukce apod. Kapacity jsou 8, 16, 32 a 64 GB pří přenosových rychlostech 110 MB/s pro čtení a 20 MB/s pro zápis, resp. 10 MB/s pro zápis u 16GB verze. Disk je pogumovaný a tedy i odolný proti méně šetrnému zacházení. Cena začíná na 12,99 USD (asi 260 Kč) za 8GB model a končí na 44,99 USD (asi 890 Kč) za 64GB typ.

Zdroj: TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)
Znáte cloudové úložiště? To je to magické místo, kde mizí vaše data, aby se znovu objevila kdekoli na světě, kdykoli si vzpomenete. Ale jak bezpečné toto místo je? A může váš cloudový účet někdo vykrást, nebo jsou vaše data chráněná lépe než Fort Knox? A co vlastně znamená end-to-end a zero-knowledge šifrování nebo dvoufaktorová autentizace? Připravte se na informativní jízdu světem cloudové bezpečnosti, kde zjistíte, zda jsou vaše online data skutečně v bezpečí.   

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek