Sobota , 02. 03. 2024

Anežka

Windows 10 již v červenci, zarezervujete si je ještě dnes?

01. 06. 2015

01. 06. 2015

Microsoft oznámil na svém blogu datum oficiálního uvolnění Windows 10 na trh. Stane se tak 29. července 2015. Uvidíme tedy, zda-li se nakonec tento způsob léta ukáže jako poněkud (ne)šťastný pro koncové uživatele.

Pokud máte nainstalovanou „záplatu“ na Windows 7 a 8.1, upozorní vás ikona v systémové liště sama, anebo si můžete bezplatný update rezervovat již nyní. Je to ale nutné? Ptám se.

Informace o tom, v jakých verzích budou pro koho zdarma, jsme již psali v nedávném článku: Windows 10 nabídnou předinstalované komerční hry a 6 různých verzí.

Ukázky screenshotů z testovací verze Windows 10.

Zdroj: Microsoft

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Notebook Umax 13Wa Plus se musel spojit s Celeronem „Apollo Lake“, protože novější Gemini prý u Intelu není k mání. To nevadí. Za velmi sympatickou cenu, která vykazuje navíc tendence klesat, dostanete slušné 4 GB RAM, hlavně slot pro SATA SSD disk a Full HD displej s maticí IPS. Pokud by vám to nestačilo, nálepka Intel Celeron inside jistě misky vah převáží ve svůj prospěch. Neberte to. :o)
V moderním světě, kde první dojem může hrát velkou roli, má tisk kvalitních etiket zásadní význam. Etikety nesou nejen informace, ale i identitu vaší značky. A aby byla tato identita zachycena co nejpřesněji a nejvýrazněji, je potřebná tiskárna štítků, která spojuje technickou preciznost s kreativním potenciálem.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek