Středa , 19. 06. 2024

Leoš

Windows 10 již v červenci, zarezervujete si je ještě dnes?

01. 06. 2015

01. 06. 2015

Microsoft oznámil na svém blogu datum oficiálního uvolnění Windows 10 na trh. Stane se tak 29. července 2015. Uvidíme tedy, zda-li se nakonec tento způsob léta ukáže jako poněkud (ne)šťastný pro koncové uživatele.

Pokud máte nainstalovanou „záplatu“ na Windows 7 a 8.1, upozorní vás ikona v systémové liště sama, anebo si můžete bezplatný update rezervovat již nyní. Je to ale nutné? Ptám se.

Informace o tom, v jakých verzích budou pro koho zdarma, jsme již psali v nedávném článku: Windows 10 nabídnou předinstalované komerční hry a 6 různých verzí.

Ukázky screenshotů z testovací verze Windows 10.

Zdroj: Microsoft

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Dalším zástupcem herních periferií značky Genesis, kterého vám představíme, je vrcholný model sluchátek Neon 750 RGB. Ty mají tradičně velmi bohatou výbavu včetně obalu pro přenos. Zaujmout chtějí mimo jiné aktivním osvětlením, které je přímo nabíjeno USB portem.

Nepřehlédněte

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek