Sobota , 03. 06. 2023

Tamara

Windows 10 již v červenci, zarezervujete si je ještě dnes?

01. 06. 2015

01. 06. 2015

Microsoft oznámil na svém blogu datum oficiálního uvolnění Windows 10 na trh. Stane se tak 29. července 2015. Uvidíme tedy, zda-li se nakonec tento způsob léta ukáže jako poněkud (ne)šťastný pro koncové uživatele.

Pokud máte nainstalovanou „záplatu“ na Windows 7 a 8.1, upozorní vás ikona v systémové liště sama, anebo si můžete bezplatný update rezervovat již nyní. Je to ale nutné? Ptám se.

Informace o tom, v jakých verzích budou pro koho zdarma, jsme již psali v nedávném článku: Windows 10 nabídnou předinstalované komerční hry a 6 různých verzí.

Ukázky screenshotů z testovací verze Windows 10.

Zdroj: Microsoft

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?
O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek