Sobota , 13. 07. 2024

Markéta

Diskuze k článku

6 komentářů

  1. Re: Test SDXC paměťových karet – rychlá a rychlejší
    Dodatek od autora článku

    Všechny tři paměťové karty byly dodatečně prozkoušeny ve videokameře Sony FDR-AX100 s možností 4K záznamu. Tedy konkrétně UHD s datovým tokem 60Mbit/s všechny uspěly i v tomto testu. Všechny tři si tak s tímto formátem videa poradily, i když primárně je k tomu určena pouze karta Transcend. Např. Panasonic používá v některých k tomu určených zařízeních k záznamu 4K videa datový tok 100Mbit/s. To ale bohužel nebylo možno odzkoušet.

    1. Re: Test SDXC paměťových karet – rychlá a rychlejší
      Můžete mi napsa o záruce na můj mejl?Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Jak dosáhnout vyšší organické návštěvnosti? Chcete, aby se váš web stal hvězdou vyhledávačů? Nebo vám už lezou na nervy neustálé změny algoritmů Googlu? SEO – optimalizace pro vyhledávače je jako skládačka, a když najdete všechny správné dílky, výsledkem bude web, který si návštěvníci i vyhledávače zamilují. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak se stát mistrem v SEO. A nezapomeňte, že dobrá optimalizace není sprint, ale maraton.  
BMW Manufacturing oznámilo nové partnerství s Figure, robotickým startupem, který se specializuje na humanoidní roboty. Díky partnerství budou roboti Figure nasazeni v závodě BMW ve Spartanburgu v Jižní Karolíně, největším vývozci automobilů v USA. Toto je první komerční dohoda, kterou Figure podepsala od svého založení v roce 2022. Společnost neprozradila, kolik robotů bude BMW používat, ale uvedla, že partnerství začne s malými množstvími a bude se rozšiřovat, pokud roboti splní výkonnostní očekávání.

Nepřehlédněte

Osobně jsem podlehl kouzlu malých 10 až 12palcových notebooků či hybridních tabletů s klávesnicí. Jsou však lidé, kterým na velikosti záleží, i když výkon moderních 4jádrových Atomů by jim zcela stačil i s 2 GB RAM. Pro ty nabízí Umax řešení v podobě ultra-levného 14palcového notebooku…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek